Sylwester Marzeń z Dwójką w rytmach disco polo

2019-12-10 23:09 PAM

Sylwestrowe odliczanie czas zacząć! Konferencja w TVP, na której zaprezentowano program oraz artystów, którzy umilą ostatnią noc 2019 roku przyciągnęła do studia na Woronicza mnóstwo gwiazd. Na ściance odliczyli się, m.in. Maryla Rodowicz, Norbi, Viki Gabor, Marcelina Zawadzka, Rafał Brzozowski, Kombii, Ida Nowakowska oraz silna ekipa disco polo: Marcin Miller z zespołem Boys, Sławomir Świerzyński z Bayer Full, Magda Narożna, Radek Liszewski, Milano, Playboys, Jorrgus.

Gwiazdy już szykują się na sylwestrowe szaleństwo do Zakopanego, a organizatorzy zapowiadają noc pełną wrażeń i niespodzianek.

- Dla mnie to będzie wyjątkowy Sylwester, bo w gronie bliskich znajomych i pierwszy raz w towarzystwie mojej córki, co do tej pory się nie udawało. Cieszę się, że na scenie pojawi się mocna ekipa artystów disco polo i że do Zakopanego pojedzie z nami Gabi. Zazwyczaj w ten wieczór byliśmy gdzieś daleko a ona w domu z dziadkami. Teraz powita Nowy Rok z nami – zdradza „Super Expressowi” Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi.

– To już tradycja, że Sylwestra spędzam na scenie, często daleko od domu. Na szczęście rodzina mi wszystko wybacza – mówi nam Marcin Miller z zespołu Boys i obiecuje, że jak zwykle na scenie da z siebie wszystko.

– Odkąd stoję na scenie, może 3 razy nie grałem w sylwestra – wylicza Sławomir Świerzyński. Swój pierwszy w karierze sylwestrowy występ zaliczy Viki Gabor (12 l.).

– Najważniejsza jest dobra zabawa, radość i muzyka. To mój pierwszy raz na tak dużej imprezie, mam nadzieję, że nie ostatni – powiedziała Viki.

W uroczystej konferencji wzięli również udział prezes Jacek Kurski oraz Leszek Dorula – burmistrz Zakopanego. Zabrakło jedynie Zenka Martyniuka, który na sylwestrowej imprezie wystąpi, ale tym razem nie przybył na warszawską konferencję, ponieważ szykuje się do wielkiego koncertu w Filharmonii Podlaskiej.