Sylwester w TV: Z kim będziemy się bawić w tym roku?

2019-12-31 15:51 AHN
SE TV 52 Sylwester w TV
Autor: Tomasz Radzik

Jak co roku największe stacje telewizyjne prześcigają się w organizacji widowiskowych koncertów sylwestrowych, w których możemy uczestniczyć zarówno na miejscu, jak i nie ruszając się z kanapy. Nie zabraknie szlagierów muzyki tanecznej, najgłośniejszych hitów 2019 roku oraz największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny.

Noc przebojów pod Giewontem

Przepis na Sylwestra Marzeń jest prosty: góralska energia, ponadczasowe przeboje i zapierająca dech w piersiach panorama polskich Tatr. Gwiazdą wieczoru będzie Natalia Oreiro. 

SE TV 52 Sylwester w TV
Autor: Eurovision Junior

W tym roku Sylwester Marzeń z Dwójką ponownie zawita do Zakopanego. Publiczność, mimo zimowej aury, rozgrzeją największe gwiazdy muzyki tanecznej, m.in. Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Gromee, Boys, Weekend, Kombi, Stefano Terrazzino, Bayer Full, Milano, Jorrgus, Playboys oraz Piękni i Młodzi. Z kolei w klimat szalonej góralskiej zabawy wprowadzi nas Golenc uOrkiestra. Nie zabraknie również gości specjalnych z zagranicy, jak francuska grupa Chico & The Gypsies, włoski piosenkarz Pupo oraz Thomas Anders z Modern Talking Band. Wisienką na torcie będzie występ Natalii Oreiro. Na sylwestrowej scenie spotka wystąpi również królowa polskiej piosenki Maryla Rodowicz, a także zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji Junior Viki Gabor ze swoim energetycznym przebojem „Superhero”. Szampańską zabawę zapewnią także gospodarze wieczoru: Marcelina Zawadzka, Rafał Brzozowski, Ida Nowakowska i Aleksander Sikora.

Sylwester Marzeń z Dwójką
wtorek 20.10 TVP 2

Jeszcze więcej mocy!

Śląsk przywita nowy rok huczniej niż kiedykolwiek. Na Stadionie Śląskim w Chorzowie zabrzmią największe hity ostatnich dwunastu miesięcy.

SE TV 52 Sylwester w TV
Autor: Materiały prasowe

W ramach „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019”  z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W Chorzowie pojawią się zarówno gwiazdy, do których przebojów bawimy się od lat, jak i wielkie muzyczne odkrycia minionego roku, jak Ronnie Ferrari, którego teledysk do piosenki „Ona by tak chciała” ma już na YouTube ponad 100 mln odsłon! Ponad 50 tys. ludzi będzie się także bawić do przebojów takich gwiazd jak: Cleo, Michał Szpak, Ich Troje, Sławomir, Maciej Maleńczuk, Enej czy Piersi.

Na scenie zagrają także muzyczne legendy lat 90., jak La Bouche, Captain Jack czy DJ Bobo oraz plejada gwiazd muzyki disco - Ślązacy Long&Junior, MiG, After Party, Defis oraz Miły Pan. Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna impreza będzie z jeszcze większym rozmachem, nie tylko po względem artystycznym, ale także technicznym – w tym roku przygotowano jeszcze więcej efektów specjalnych, które zapewnią spektakularną oprawę wizualną. Do wspólnej zabawy zaprosi nas Barbara Kurdej-Szatan, które będzie gospodarzem imprezy.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2019
wtorek 20.00 Polsat

Stolica pełna gwiazd

W samym sercu Polski na jednej scenie spotkają się największe ikony polskiej muzyki, które  przebojem wprowadzą nas w nowy rok.

SE TV 52 Sylwester w TV
Autor: Tomasz Radzik

W ramach koncertu „Warszawa – Sylwestrowa Stolica Polski 2019” na Placu Bankowym niezapomniany wieczór zapewnią nam prawdziwe muzyczne legendy, z Edytą Górniak, Beatą Kozidrak i zespółem Perfekct na czele. Do zabawy porwą nas także Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Kombii, Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Patrycja Markowska, Pectus, Sławek Uniatowski, Reni Jusis, Ewelina Lisowska, Ania Karwan, Liber, Baranovski oraz Aleksandra Gintrowska.

Gwiazdy zaśpiewają zarówno własne przeboje, jak ponadczasowe zagraniczne hity ostatnich dekad. Muzyczną ucztę uzupełni taneczne, ale również wizualne show z użyciem efektów specjalnych i najnowszych technologii, dzięki czemu pierwsze chwile 2020 z pewnością będą niezapomniane.

Warszawa - Stolica Sylwestra 2019
wtorek 19.45 TVN

Najnowsze