Sylwia i Mikołaj z "Love Island. Wyspa miłości" opowiedzieli prawdę o swoim pierwszym razie w kryjówce! [WIDEO]

2020-09-15 19:30 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
Taniec z Gwiazdami 11: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
Autor: Polsat

Program "Love Island. Wyspa miłości" dwa tygodnie temu ruszył z drugą edycją. Pierwsza zakończyła się sukcesem, bo jej zwycięzcy - Sylwia Madeńska (27 l.) i Mikołaj Jędruszczak (27 l.) wciąż są razem, w dodatku swoją zgodność mogą udowodnić w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W magazynie #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej, opowiedzieli szczerze o emocjach, jakie im towarzyszyły na wyspie miłości podczas pierwszej wspólnej nocy w "kryjówce" oraz dlaczego to, że są parą, utrudnia im taneczne treningi.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Mikołaj Jędruszczak z "Love Island. Wyspa miłości"o szczerze swoim pierwszym razie w "kryjówce" I #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sylwia i Mikołaj przeszli do historii programu "Love Island. Wyspa miłości" jako jego pierwsi zwycięzcy. Niemal od momentu, w którym program się zakończył, są bombardowani pytaniami o to, czy nadal są razem. Część osób nie wierzyła bowiem w szczerość ich uczucia, myślę, że to była tylko chłodna kalkulacja, by zdobyć główną nagrodę. Minęły miesiące i choć nie był to zawsze dla nich łatwy czas przetrwali razem i są ze sobą szczęśliwi. Lubią też wspominać to jak rodziło się ich uczucie i jak budowali swój związek. Jednym z mocniejszych przeżyć, była ich pierwsza wspólna noc spędzona w "kryjówce", czyli miejscu, gdzie mogli być sam na sam ze sobą i poczuć się w pełni swobodnie... Ale czy na pewno? Choć w sypiali byli tylko we dwoje to towarzyszyły im kamery. Które z nich było tą sytuacją bardziej skrępowane? Jaki element wyposażenia "kryjówki" ułatwił im intymne chwile i jak je oceniają po czasie?

Zobacz wywiad wideo.

Najnowsze