Sylwia Przybysz w CIĄŻY! Młodziutka piosenkarka potwierdziła doniesienia

2019-08-31 12:20 BL
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
Autor: WBF

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Popularna wśród młodzieży wokalistka i influencerka potwierdziła radosną nowinę na swoim profilu. Już wcześniej krążyły plotki, że para młodych celebrytów spodziewa się pierwszego dziecka.

Młodziutka, 21-letnia Sylwia Przybysz jest prawdziwą gwiazdą. Utalentowana wokalistka ma już wiele sukcesów na rynku muzycznym. Karierę rozpoczęła w 2012 roku od wykonywania coverów i udostępnianie ich na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube. Jej singiel Plan z debiutanckiej płyty o tym samym tytule, który nagrała w duecie z Mezo, pokrył się złotem.

Oprócz koncertów można ją znaleźć w internecie, gdzie jest bardzo aktywna. Miała też wystąpić w "Tańcu z gwiazdami".

Od dwóch młodziutka piosenkarka mieszka ze swoim chłopakiem 23-letnim, popularnym youtuberem Jankiem Dąbrowskim. To on poprowadzi kolejną edycję The Voice Kids. Plotki, że ta jedna najpopularniejszych celebryckich par spodziewa się dziecka krążyły od paru tygodni. Podsyciła je mocno rozkloszowana sukienka Sylwii na prezentacji ramówki Telewizji Polskiej.

Teraz radosną nowinę Sylwia potwierdziła za pośrednictwem swojego instagramowego profilu. Informacją o ciąży ukochanej podzielił się również jej partner i ojciec dziecka - Jan Dąbrowski.

Zobacz też: Hejt na Małgorzatę Rozenek-Majdan. Wstawiła TO zdjęcie w dniu pogrzebu Staraka-Woźniaka

Najnowsze