Syn Ciechowskiego wyjawia tajemnicę tekstów ojca. Fani nie mieli o tym pojęcia

2020-02-21 12:17 wp
Syn Ciechowskiego wyjawia tajemnicę tekstów ojca
Autor: AKPA

Grzegorz Ciechowski (+44 l.), to zdecydowanie legenda polskiej muzyki. Choć lider Republiki odszedł 19 lat temu, jego muzyka wciąż jest obecna, a utwory stworzone przez Obywatela GC zna niemal każdy. Ostatnio, syn muzyka, wyjawił tajemnicę jego tekstów. Fani nie mieli o tym pojęcia. Będziecie zaskoczeni.

Grzegorz Ciechowski i Anna Skrobiszewska mieli troje dzieci, dwie córki (Helena, Józefina) i jednego syna (Bruno). 23-letni Ciechowski udzielił ostatnio wywiadu, w którym wyznał pikantne szczegóły z życia ich rodziny. Zapowiedział też, że chce aby film o jego tacie ("Obywatel miłość") ukazał się na DVD. W tym celu założył specjalną zbiórkę publiczną. Dzięki niej, udało się uzbierać już prawie 10 tys. złotych. W produkcji o miłości Ciechowskich, fani będą mogli usłyszeć historie związane m.in. z twórczością legendarnego muzyka. Bruno, w wywiadzie dla Wp.pl podzielił się jedną z nich. Wyznał, że większość tekstów powstało dla Anny Ciechowskiej, a jeden z nich był dedykowany właśnie jemu.

Z kolei dla jego mamy napisał między innymi "13 cyfr": - Jeden z przełomowych, pełen tęsknoty, uświadamiający obojgu, że nie da się uciec od miłości. (...) W 1998 r. piosenka "13 cyfr" ukazała się na albumie "Masakra" zespołu Republika. (...) Fani byli zaskoczeni po obejrzeniu filmu. Nie spodziewali się, że aż tak wiele tekstów z albumów Obywatela G.C. było pisanych dla mojej mamy. Jest ich naprawdę sporo. Tata pisał na bieżąco o tym, co działo się w jego życiu - powiedział młody Ciechowski Wp.pl.

ZOBACZ: Nieznane nagranie z Grzegorzem Ciechowskim! Piorunujące wrażenie [WIDEO]

Najnowsze