Syn Durczoka mocno schudł. Plotki o zmianie nazwiska [ZDJĘCIA]

2019-10-18 11:59 MGa

Kamil Durczok junior ma już 22 lata. Syn dziennikarza Kamila Durczoka (51 l.) pojawił się razem z mamą Marianną Dufek na na imprezie KTW Fashion Week w Katowicach. Gołym okiem widać, że schudł i zmężniał od momentu, kiedy po raz ostatni pokazał się publicznie.

Kamil Durczok synem chwalił się bardzo rzadko. Były szef "Faktów" pokazał 17-letniego wówczas syna w 2014 roku na imprezie Verva Street Racing. Teraz student III roku na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, wybrał się na wydarzenie modowe z mamą. Według plotek, które opublikował magazyn "Na żywo" Durczok junior rozważa zmianę nazwiska, by w przyszłości nie być kojarzony z ojcem. Ma o tym świadczyć wpis jego mamy. - Winem z czeskiej winnicy Dufków piję zdrowie Dufków, bo będzie ich niebawem więcej - napisała w internecie. Marianna Dufek

Kamil Durczok junior na swoim koncie na Facebooku nie zmienił póki co nazwiska. Tygodnik poinformował także, że syn Durczoka mieszka samodzielnie i w przyszłości chce zostać specjalistą od mediów internetowych.

//towideo.pl/embed/NjcxOTg=