Syn gwiazdy "Top Model" MIAŁ OPERACJĘ! Rzadkie schorzenie

2019-11-08 11:43 MGa

Ewa Niespodziana (21 l.) z 6. edycji "Top model" niedawno urodziła syna Wiktora. Okazuje się, że chłopiec miał operację. Modelka opisała jak jej synek radził sobie w szpitalu.

- Mamo! A weź się uspokój, dobrze mi tu Drogie mamusie pytaliście się jakiś czas temu, dlaczego nas tu mniej. Jestem człowiekiem, który totalnie świruje na myśl o szpitalach, igłach, personelu szpitalnego, zapachu, wrrrr ZNACIE TO? i się wyłączam ze wszystkiego jak na pstryknięcie palca
Piszecie mi różne rzeczy o swoich maluszkach, zabiegach, obawach etc. nawet mam tu czujnych obserwatorów, którzy już wcześniej to zauważyli! ( jak?!) Wiktor miał mały zabieg.. dodatkowego paluszka  ale jak to MAMA wszystkim się przejmuje i wszystko przeżywa dwa razy bardziej, a strach ma tylko wielkie oczy Najważniejsze : zachować spokój Chyba po tej wizycie w szpitalu mogę powiedzieć, że zmieniam totalnie wizje o personelu  przemiłe Panie pielęgniarki, które się pytają co chwile jak się czujesz, martwią się, wspierają Dziękuje Moim bliskim za wsparcie jak i Wam  - napisała Ewa Niespodziana na Instagramie.

Wiadomo, że chodziło o dodatkowy, szósty palec u stopy. Operacja zakończyła się powodzeniem i gwiazda "Top model" mogła odetchnąć z ulgą.

Finalistka Top Model nago na okładce Playboy'a. Ma ciało idealne?

Wyświetl ten post na Instagramie.
kocham najmocniej 😁😍 #love Post udostępniony przez Ewa Niespodziana (@eniespodziana)
Najnowsze