Syn Magdy Gessler pokazał nową partnerkę. Jest znana w show biznesie!

2021-05-04 18:17 Wiktoria Policha
Syn Magdy Gessler pokazał nową partnerkę. To znana persona wśród gwiazd!
Autor: Instagram Syn Magdy Gessler pokazał nową partnerkę. To znana persona wśród gwiazd!

Tadeusz Muller (38 l.) to syn Magdy Gessler (68 l.). Restauratorka ma dwoje dzieci. Oprócz syna ze związku z Volkhartem Müllerem (+45 l.), kilka lat później na świat przyszła Lara Gessler (32 l.). Jej ojciec to Piotr Gessler. Rodzina restauratorki jest duża, ale trzyma się razem mimo, że każdy układa sobie życie na swój sposób. Syn Magdy Gessler, Tadeusz Muller właśnie pokazał nową partnerkę. Ma na imię Małgorzata i jest znana w show biznesie!

Tadeusz Muller to syn Magdy, a brat Lary Gessler. Również zajmuje się kuchnią, do czego zdecydowanie odziedziczył rodzinny talent. Gwiazdor przez lata był związany nie tylko z gotowaniem. Jego życiową partnerką była Blanka Zawada, u której boku spędził 13 lat. Niestety w 2020 roku rozstali się, jednak dziś syn Magdy Gessler ma nową partnerkę. Właśnie pokazał romantyczne zdjęcia na Instagramie. Ukochana Tadeusza Mullera to Małgorzata Downar. Jest prawdziwą bizneswoman, a show biznes jej nie straszny. W tej branży jest już znana. Jak czytamy na jej profilu na jednej z platform, Małgorzata Downar jest właścicielką własnej firmy: "Agencja WeGrowth powstała z pasji do efektywnego zarządzania biznesem". Wcześniej współpracowała z marką Veclaim, którą zarządza Jessica Mercedes, gdzie pełniła funkcję Dyrektora Zarządzającego. Przez prawie dwa lata pracowała też w firmie Joanny Przetakiewicz La Mania. Teraz znalazła też szczęście nie tylko w pracy, ale i w miłości u boku Tadeusza Mullera. Zobaczcie jak wyglądają razem. Zdjęcia niżej!

Spróbowaliśmy horrendalnie drogich pączków od Gessler: "Orgazm w ustach"
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze