Szansa na sukces. Opole 2020. Kim jest Tomasz Jarosz?

2020-06-01 11:49 katk
Tomasz Jarosz Szansa Na Sukces
Autor: Materiały prasowe Tomasz Jarosz Szansa Na Sukces

Szansa na sukces wyłoniła kolejnego artystę, który wystąpi na deskach opolskiego amfiteatru podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Zwycięzcą drugiej edycji "Szansa na sukces. Opole 2020" został Tomasz Jarosz. Kim jest Tomasz Jarosz?

Za nami finał programu "Szansa na sukces. Opole 2020", podczas którego wyłaniani są artyści, którzy wystąpią podczas Festiwalu w Opolu. W niedzielę (30 maja) poznaliśmy zwycięzcę drugiej edycji programu. Kto nim został? Zgodnie z decyzją widzów zwycięzcą "Szansy na sukces" został Tomasz Jarosz i to właśnie jego zobaczymy podczas koncertu "Debiuty" na 57. KFPP Opole 2020, który odbędzie się jesienią. Tomasz Jarosz w finale "Szansa na sukces. Opole 2020" pokonał Julię Bojur i Sylwię Frączek. Kim jest? Wiadomo, że zwycięzca "Szansy na Sukces" ma 37 lat i mieszka w Kamionce Wielkiej. Ma żonę i trzy córki. Ukończył Wydział Sztuki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu. Na co dzień jest członkiem Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej i wokalistą zespołu Lachersi.

Zespół Lachersi został założony w 2012 roku przez Tomasza Jarosza oraz Macieja Niecia. Grupa promuje muzykę Lachów Sądeckich, Limanowskich i Szczyrzyckich, wykonując tradycyjne utwory we współczesnych aranżacjach.

- Udział w programie "Szansa na sukces" to było marzenie z moich lat młodzieńczych - wyznał w rozmowie z portalem Sądeczanin Info. - Teraz gdy edycja "Szansy na sukces" została wznowiona, to żona mnie zachęciła i postanowiłem spróbować swoich sił - dodał Tomasz Jarosz.

Zamieszki w USA po zabójstwie George'a Floyda: zniszczony pomnik Kościuszki, spalone auto

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze