Grażyna Szapołowska pije naftę!

2011-05-02 8:00 łza

Grażyna Szapołowska (58 l.) bardzo pilnie strzeże tajemnicy swojego oszałamiającego wyglądu. "Super Express" ją poznał! Aktorka raczy się codziennie łyczkiem... nafty destylowanej.

Jedni zawdzięczają urodę kremom Nivea, inni doskonałym genom. Szapołowska zapewne oszałamia urodą dzięki niepozornie wyglądającej nafcie pitej kilka razy dziennie.

Przeczytaj koniecznie: Szapołowska ZAKOCHANA w Englercie! Ale tylko w SERIALU

Bo jak donoszą w swych publikacjach niemieccy homeopaci, ten z pozoru nienadający się do spożycia specyfik, pozyskiwany poprzez rektyfikację ropy naftowej w temperaturze wrzenia pomiędzy 180 a 220 stopni Celsjusza, ma bardzo zbawienny wpływ na cały ludzki organizm. Działa niemal na wszystko. Na skórę, żołądek, serce i układ oddechowy.

Taki łyczek nafty może zwalczyć podwójne widzenie, a nawet intensywny świąd i dzwonienie w uszach. Doskonale radzi sobie też z wrzodami w nosie.

Jak czytamy w "Homöopathisches Repetitorium", czyli niemieckim repetytorium homeopatycznym, po wypiciu nafty znika zgaga, a także wzdęcia odchodzą w niepamięć. Nie ma też śladu po trzaskaniu w stawach i słabości w lędźwiach. Ponadto znikają choroby skóry, jak swędzenia nocne i opryszczki. Przestają też wypadać włosy. Ponadto specyfik zalecany jest przy uderzeniach gorąca w okresie przekwitania.

Patrz też: Szapołowska kontra Englert. AUTORYTETY polskiego TEATRU: Nie można opuścić spektaklu

Co dolega Szapołowskiej? Dama polskiego kina dyskretnie milczy. Ale mimo to bez buteleczki nafty nie wychodzi z domu. Ma ją zawsze przy sobie, gdy zasiada w fotelu jurorskim w programie "Bitwa na głosy" w telewizyjnej Dwójce. I nie waha się jej użyć.

Oto sekret urody pani Grażyny. Gładka cera, promienny uśmiech i to magnetyzujące spojrzenie...

Nafta destylowana

Stosowana jest przy nudnościach, zawrotach głowy, nadkwaśności żołądkowej, zgagach i wzdęciach. Zwalcza trzaskanie w stawach i obrzmienie kończyn. Polecana jest też przy uderzeniach gorąca w okresie przekwitania i bólach w cewce moczowej.

Najnowsze