Szelągowska pokazała syna. Antek ma już 18 lat i wyrósł na przystojniaka

2019-10-23 9:49 doll
Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska
Autor: Instagram

Dorota Szelągowska zyskała sympatię widzów bezkompromisowym i szczerym podejściem do życia. Córka Katarzyny Grocholi wyznała między innymi, że jej ojczym był pedofilem. Długo też broniła przed show biznesem swojego starszego syna. Zdziwicie się, gdy zobaczycie, jak wygląda dzisiaj Antek!

Dziś Dorota Szelągowska jest szczęśliwą żoną i matką, jednak jej życie prywatne pełne było zawirowań. Najpierw trudna relacja z ojczymem, potem skomplikowany związek z Adamem Sztabą, który skończył się fiaskiem. Mimo że trwał kilkanaście lat i w końcu zdecydowali się na ślub, relacja nie przetrwała. Mają wspólnego syna, Antoniego. Teraz Szelągowska ma nowego męża, z którym znalazła spełnienie.

Antoni jest już prawie dorosły, a dumna mama pokazała jego zdjęcie w sieci. Jak wynika z Instagrama, nastolatek stosunkowo niedawno dołączył do grona posiadaczy konta w tym serwisie. Biorąc pod uwagę zainteresowanie i sympatię, jakimi cieszy się w Internecie Szelągowska, można być pewnym, że i Antoni wkrótce zostanie influencerem.

Przypomnijmy, że Antoni ma już jeden debiut, telewizyjny, za sobą: Kolejne dziecko gwiazd w znanym serialu!

Wyświetl ten post na Instagramie.
(ki)n(d)er Post udostępniony przez Antek Sztaba (@sztabaa)
Najnowsze