Szok! Julia Wieniawa w "Top Model". Są zdjęcia!

2020-08-01 21:21
Julia Wieniawa
Autor: Instagram

Julia Wieniawa znów w swoim żywiole! Gwiazda wcieli się w zupełnie nową rolę. Radosne wieści przekazała fanom na profilu instagramowym. Co to będzie?! Julia Wieniawa w "Top Model". Są zdjęcia, na których prezentuje się zjawiskowo. Nie możecie tego przegapić. Poznajcie szczegóły udziału Wieniawy w gorącym show TVN.

Nie da się ukryć, że Julia Wieniawa jest teraz na fali popularności. Młoda aktorka odważnie podbija świat show biznesu. Skutek jest rewelacyjny. Znana i lubiana Wieniawa ma ręce pełne roboty. Najpierw "Taniec z Gwiazdami", a teraz... show TVN! Aktorka pochwaliła się fanom, że wystąpi w najnowszej edycji "Top Model". Właśnie trwają zdjęcia do programu. Jednak w jakiej roli zaprezentuje się młoda gwiazda? 

Stało się! Zagościłam w moim ulubionym @topmodelpolskatvn 💜 Za nami chyba najtrudniejsza sesja zdjęciowa w programie, podczas której wspierałam uczestników. Wyszło bosko! A wybór najlepszego zdjęcia nie był taki prosty. Do zobaczenia w tv! - wyznała pod zdjęciem z planu. Musicie je zobaczyć! Wieniawa pokazała swoją stylizację:

Julia WIENIAWA i Antek KRÓLIKOWSKI znów RAZEM! To romans!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze