SZOK. Małgorzata Rozenek nie będzie już wyglądała tak samo? To wielka zmiana

2020-11-22 16:26 kaja
Małgorzata Rozenek
Autor: AKPA Małgorzata Rozenek

Bez wątpienia Małgorzata Rozenek-Majdan dziś uznawana jest za ikonę stylu. Choć kiedyś jest modowe i urodowe wybory wzbudzały kontrowersje to teraz gwiazda robi za przykład dla innych. Słynie z luksusowych ubrań i nienagannych stylizacji nawet jeżeli wychodzi po przysłowiowe bułki do sklepu. Tym razem, Małgorzata Rozenek postawiła na wielką zamianę w swoim wyglądzie. Trzeba przyznać, że to robi wrażenie.

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek jest jak wino, a jej gwiazda w ostatnim czasie bardzo rozkwitła. "Perfekcyjna pani domu" stała się prawdziwą ikoną stylu, a jej stylizacje budzą podziw wśród fanów. Gwiazda słynie z luksusowych i eleganckich rozwiązań, a jej zdjęcia w mediach społecznościowych są wymuskane i z dbałością wystylizowane.

Zobacz także: Daniel Martyniuk kpi z walki Najmana na FAME MMA! Twierdzi, że była ustawiona. "ŻENADA"

Gwiazda postanowiła jednak zmienić coś w swoim wyglądzie. Znana z oszałamiających rzęs Małgorzata Rozenek stawia na naturalność i zrezygnowała z sztucznych rzęs. Jak sama podkreśliła to jedna z najlepszych decyzji jakie mogła podjąć. Zdjęcie rzęs to jedna z lepszych decyzji urodowych jaką podjęłam. Mimo tego, że zakładałam je w świetnym i profesjonalnym miejscu, to i tak wiązało się z tym dużo niedogodności czasowych i logistycznych, a teraz po odżywieniu ich różnymi sposobami bardzo mi się podobają - napisała gwiazda na swoim Instagramie.

Sprawdź również: Wielki powrót do "M jak miłość". Gwiazda serialu najpierw musiała pokonać ciężką chorobę!

Przyroda oszalała! W listopadzie w Szczecinie kwitną drzewa
Najnowsze