Szok! Richardson gwiazdą w prawicowej telewizji Republika. Jest wideo

2021-05-11 6:30 nr
Monika Zamachowska i Will Richardson
Autor: Studio69 / Forum Monika Zamachowska i Will Richardson

Monika Zamachowska wróciła do nazwiska swojego pierwszego męża, Willa Richardsona. Nosząc to nazwisko odnosiła największe sukcesy medialne i prowadziła popularny program "Europa da się lubić". Po zwolnieniu z Telewizji Polskiej Monika Richardson na razie nie pojawia się w naszych telewizorach. Wręcz odwrotnie jest z jej pierwszym mężem. Jak się okazuje, jest on gwiazdą prawicowej stacji.

Monika Zamachowska (49 l.) nie znika z pierwszym stron gazet. Po głośnym rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim postanowiła wrócić do nazwiska swojego pierwszego męża, Amerykanina Willa Richardsona (71 l.). Dziennikarz skomentował to nawet, przekazując mediom, że nie ma nic przeciwko, by jego była żona znów podpisywała się "Richardson". 

- To nazwisko dało jej szczęście. Nie mam nic przeciwko, by Monika była znowu panią Richardson. Oczywiście jeśli tylko będzie tego chciała - skomentował w "Fakcie".

NIE PRZEGAP: Niesamowita historia majątku Krzysztofa Krawczyka. Wiemy, ile dostanie żona. Szokująca kwota

Monika Richardson skupia się teraz na pracy. Uruchomiła agencję PR. Na razie próżno szukać jej w telewizji. Po zwolnieniu z TVP skupia się na prowadzeniu szkoleń medialnych i z autoprezentacji.

ZOBACZ TAKŻE: Monika Zamachowska zyskała na rozstaniu! Padają konkretne liczby

Pracę na antenie udało się natomiast dostać jej byłemu.

– Will ma posadę w telewizji Republika. W kanale anglojęzycznym tej stacji prowadzi program o aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. Spełnia się jako dziennikarz. I trzyma mocno kciuki za sukcesy Moniki, bo uważa, że ma ona duży potencjał jako dziennikarka telewizyjna – zdradza „Super Expressowi” znajomy byłej pary. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze