Ale wpadka! Julia Wieniawa pokazała więcej niż planowała! Szokujące zdjęcie w sieci

2021-06-16 15:40
Julia Wieniawa
Autor: Instagram Julia Wieniawa

Julia Wieniawa wypoczywa właśnie na kolejnych wakacjach. Z bajkowej Grecji przeniosła się na włoskie Capri, gdzie wypoczywa i imprezuje razem z przyjaciółkami. W sieci Julia Wieniawa zamieściła nowe zdjęcie, na którym wyleguje się w kusym bikini. Wygląda na to, że dół stroju kąpielowego spłatał jej figla. Na zdjęciu widać więcej, niż się spodziewacie.

Julia Wieniawa przez ostatnie miesiące ciężko pracowała, więc kolejny już tydzień młoda aktorka wyleguje się na wczasach. Najpierw razem z ukochanym Nikodemem Rozbickim i przyjaciółmi pławili się w luksusach w najdroższym w Grecji apartamencie. ZOBACZ TUTAJ: Nie uwierzycie, ile kasy Julia Wieniawa wydaje na wakacjach. Spadliśmy z krzeseł, gdy zobaczyliśmy jej hotel

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa w ostrej scenie seksu! Zobaczy to cały świat. ZDJĘCIA

Zaraz po wypoczynku w Grecji Julia Wieniawa udała się na Capri we Włoszech. Tam jedna z jej przyjaciółek urządziła tygodniowe świętowanie swoich urodzin. To babski wypad.

NIE PRZEGAP: Magda Gessler ze szczegółami opisała swój romans z Piotrem Adamczykiem. Doszło nawet do bójki!

Dziewczyny imprezują na całego, opalają się i korzystają z pięknych wód i widoków. Ostatnio spędziły dzień na jachcie. Julia Wieniawa na tę okazję włożyła kusy strój w złotym kolorze. Opalała się, leżąc na pokładzie, a potem wrzuciła na Instagram fotkę. Być może jednak nie dojrzała, że zdjęcie pokazuje naprawdę sporo. Okazuje się, że majtki gwiazdy odchyliły się, gdy ta leżała.

Ale jak to mówią - niech się wstydzi ten, kto widzi. 

Julia Wieniawa
Autor: Instagram Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Autor: Instagram Julia Wieniawa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze