Szwagierka Daniela M. komentuje sytuację Eweliny: Ktoś żeruje na tym, co się dzieje w jej życiu"

2019-01-10 15:25 id
Daniel Martyniuk
Autor: PIOTR GRZYBOWSKI /SE Daniel Martyniuk

Sama końcówka 2018 roku przyniosła aferę w rodzinie Zenka Martyniuka. Jedyny syn gwiazdora po awanturze z ciężarną żoną został zatrzymany za posiadanie marihuany. Na temat tej sprawy wypowiadało się wiele osób. Teraz głos zabrała siostra Eweliny Martyniuk.

Od końca grudnia 2018 roku małżeństwo Daniela M. i Eweliny stoi nad przepaścią. Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku policja wezwana do domowej awantury zatrzymała syna Zenka Martyniuka. W mieszkaniu Daniela M. znaleziono marihuanę.

Wraz z wybuchem afery ciężarna Ewelina zniknęła z mediów społecznościowych. 19-latka usunęła profil na Instagramie i Facebooku. Po kilku dniach na Instagramie pojawiło się nowe konto Eweliny. Jak się okazuje było to konto fejkowe, co w ostatniej rozmowie dla WP Gwiazdy potwierdziła Klaudia Golczyńska, szwagierka Daniela.

- Wszystkie konta, które pojawiają się w mediach społecznościowych nie należą do Eweliny. Ktoś chce wykorzystać sytuację i żeruje na tym, co się dzieje w jej życiu. Prawnicy już zajmują się całą sprawą, a osoby podszywające się pod moją siostrę poniosą konsekwencje

Co aktualnie dzieje się z ciężarną Eweliną Martyniuk? Dziewczyna nie utrzymuje kontaktu z mężem. W zamian za to znalazła wsparcie u rodziców. Synową wspiera również Zenek Martyniuk, który niedawno urządził pokój dla wnuczki.