Tajne spotkanie bohaterów "Rolnik szuka żony". Chcą się ukryć przed telewizją

2019-11-28 6:08 JM
Tajne spotkanie bohaterów Rolnik szuka żony
Autor: ARCHIWUM Tajne spotkanie bohaterów "Rolnik szuka żony"

Uczestnicy hitu TVP, od rolników po kandydatki, stracili prywatność i musieli szybko nauczyć się walki z hejtem w internecie. Liczyć mogli tylko na wzajemną pomoc, dzięki czemu zbliżyli się do siebie. Właśnie organizują spotkanie świąteczne na 40 osób, na którym znajdą się uczestnicy "Rolnik szuka żony" wszystkich edycji i ich partnerzy.

Bohaterowie "Rolnik szuka żony" na spotkaniu nie chcą żadnych kamer telewizyjnych i ludzi związanych z produkcją show. Spotkają się w połowie grudnia i jak zaznacza Małgorzata Płaza – kandydatka Jana z 5. edycji, nie będzie to ostatni taki zlot. - Stworzyliśmy specjalną grupę na Facebooku i bardzo pilnujemy, by nie dostały się do niej niepowołane osoby. Sporo rozmawiamy i wpieramy się w trudnych momentach – mówi "Super Expressowi" Małgosia.

Wynajęto sporą salę i hotel, ale miejsce jest trzymane w tajemnicy. Nie będzie to ponoc ostatnie ich spotkanie.

Już zapowiedzieli się Marek Walczak z partnerką Julią, Łukasz Siebers, zostawiona przez Łukasza Sendrowskiego - Agata Rusak, Zbyszek Kraskowski, Jan Widuliński, Jessica Miemiec i Anna Michalska z 2. edycji show. Będzie też Adam Kraśko, który zaśpiewa dla przyjaciół swój nowy hit "Żona dla Rolnika".

- Ja juz nie moge doczekać się takiego spotkania. Lubie kamery, ale nie zawsze i nie wszędzie - podsumowuje Janek Widuliński.

Najnowsze