Tak Andrzej Piaseczny śpiewał w wieku 11 lat! Archiwalne nagranie

2021-08-03 21:13
Andrzej Piaseczny
Autor: wbf

Andrzej Piaseczny udzielił ostatnio wywiadu Gazecie Wyborczej. Ukazała się tam rozmowa z wokalistą, o którym jest ostatnio naprawdę głośno. Opowiedział m.in. o swoim coming oucie, zwolnieniu z TVP i karierze muzycznej. Dziś nawiązał do słów z Dużego Formatu i opublikował archiwalne nagranie swojego debiutu solowego! Posłuchajcie, jak Andrzej Piaseczny śpiewał mając 11 lat!

Andrzej Piaseczny postanowił zaskoczyć fanów. Na Instagramie opublikował archiwalne nagranie ze swojego debiutu solowego. Miał wtedy 11 lat! Wokalista zaśpiewał wtedy o... Smoku Wawelskim! Panie, Panowie, słowo się rzekło, a więc trzeba go dotrzymać. To będzie niespodzianka dla wszystkich, którzy uważnie przeczytali ostatni wywiad w Dużym Formacie. Tam podczas rozmowy powiedziałem, że prawdopodobnie kiedyś światło ujrzy mój debiut solowy, a skoro tak, to proszę posłuchać. Andrzej Piaseczny w wieku lat mniej więcej jedenastu - zapowiedział archiwalne nagranie wokalista.

SPRAWDŹ: Szokujące zdjęcia Elżbiety Zapendowskiej! Jest w coraz gorszym stanie

W dalszej części wideo słyszymy głos małego chłopca! Brzmi podobnie, czy zmienił się nie do poznania? Nie da się ukryć, że przez 39 lat, artysta przeszedł prawdziwą wokalną metamorfozę! Dla rozwiania wszelkich wątpliwości, to była moja jedyna solówka w Cavatinie, no ale za to zapamiętana do końca już chyba życia… Mam nadzieję, że uśmiechnęliście się pięknie - podsumował Andrzej Piaseczny. Posłuchajcie i dajcie znać w komentarzach, jak wam się podobało.

ZOBACZ TAKŻE: Piasek szczerze o zwolnieniu z TVP. Podobno decyzja samego Kaczyńskiego

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE