Tak Cichopek wyglądała na swoim ślubie. Teraz by to nie przeszło

2020-09-21 16:58 wp
Tak Cichopek wyglądała na swoim ślubie. Teraz by to nie przeszło
Autor: AKPA Tak Cichopek wyglądała na swoim ślubie. Teraz by to nie przeszło

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są małżeństwem już od 12 lat. Mimo upływu czasu para wciąż jest w sobie zakochana. Nie przeszkodziły im nawet drobne wzloty i upadki. Na Instagramie aktorka "M jak miłość" wróciła wspomnieniami do ważnego dnia. Tak Cichopek wyglądała na swoim ślubie. Teraz by to nie przeszło. Sami zobaczcie!

Choć w ich związku bywały trudne chwile, Cichopek i Hakiel wciąż tworzą zgraną parę. Wspólnie walczyli o to małżeństwo, jednak jak przed laty przyznała aktorka "M jak Miłość", to on nalegał na sformalizowanie związku: - To on nalegał. Mi to nie było potrzebne do szczęścia. (…) Uważałam, że jest dobrze tak, jak jest. (…) Nigdy wcześniej nie byłam w tak długim związku - mówiła szczerze Cichopek dla magazynu "Pani". Z biegiem lat ich życie znacznie się ustabilizowało, a ich miłość weszła na zupełnie nowy poziom i są razem do dziś!

Ostatnio na swoim profilu instagramowym, Cichopek pokazała zdjęcie z wielkiego dnia. Tak wyglądała na swoim ślubie! Miała na sobie obszerną suknię z ogromną ilością tiulu i falban! Dodatkowo, eleganckiego koka podkreślał biały welon. Teraz by to nie przeszło! Sami zobaczcie:

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli decyzję. To już koniec

Najnowsze