Tak dziś wygląda córka Lecha Wałęsy. Maria Wiktoria Wałęsa 15 lat temu próbowała zrobić karierę. Bardzo się zmieniła? [Zdjęcia]

2021-05-12 15:55
Tak dziś wygląda Maria Wiktoria Wałęsa
Autor: Super Express Tak dziś wygląda Maria Wiktoria Wałęsa

Maria Wiktoria Wałęsa piętnaście lat temu tanecznym krokiem weszła do show-biznesu. Wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" i elektryzowała media. Córka Lecha Wałęsy zniknęła z celebryckiego świata tak szybko, jak się w nim pojawiła. Sprawdziliśmy, jak dziś wygląda Maria Wiktoria Wałęsa. Mocno się zmieniła? Sprawdźcie w naszej galerii pod tekstem.

We wtorkowym programie Kuba Wojewódzki, goszcząc Lecha Wałęsę, wspomniał mu o swojej znajomości z jego córką Marią Wiktorią Wałęsą. Kobieta kilkanaście lat temu próbowała zagrzać miejsca w show-biznesie. Gdy w 2006 roku wystąpiła w 4. edycji "Tańcu z Gwiazdami", zrobiło się o niej bardzo głośno, a media natychmiast zaczęły interesować się jej życiem. Maria Wiktoria Wałęsa chętnie bywała na warszawskich salonach, bawiła się i korzystała ze swoich pięciu minut sławy.

Lech Wałęsa ma ośmioro dzieci, ale tylko Maria Wiktoria Wałęsa wkroczyła do celebryckiego świata.

ZOBACZ TAKŻE: Niepokojące wieści o zdrowiu gwiazdy. Maryla Rodowicz ukrywała to od tygodni

Gdy jej tata został prezydentem Polski, Maria Wiktoria Wałęsa miała zaledwie 8 lat. Rodzina nie przeniosła się do Warszawy. Dzieci odwiedzały ojca w weekendy, bawiły się wtedy w Belwederze.

- Nie mieszkaliśmy tam całą rodziną, ale kiedy odwiedzałyśmy tatę z siostrami w weekendy, uwielbiałyśmy się tam bawić. Pamiętam te wielkie klamki, ogromne, piękne sale. W 1990 r. miałam osiem lat i wydawało mi się, że jestem księżniczką na wspaniałym balu. Zapamiętałam Belweder jako miejsce trochę abstrakcyjne, jak z bajki o Kopciuszku - opowiadała po latach Maria Wiktoria Wałęsa.

NIE PRZEGAP: Andrzej Piaseczny i Michał Witkowski razem na randce? Pisarz mówi O MIŁOŚCI do wokalisty

W programie Kuby Wojewódzkiego Lech Wałęsa przyznał z żalem, że nie miał czasu dla dzieci, gdy te dorastały.

- Przez tą cholerną politykę nie widziałem, jak moje dzieci dorastały. Polityka, policja, areszty. Kontakt był niewłaściwy. Dzieciom brakowało ojca. Straciłem ten okres dorastania dzieci kompletnie. Raz przyjechałem do domu z Warszawy i w domu było pusto, dzieci się powyprowadzały - opowiada o swym "tacierzyństwie" Lech Wałęsa.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ: Wałęsa u Wojewódzkiego: "Danusia nie była moją pierwszą. Parę wcześniej przelecia..."

Jak dziś wygląda córka Lecha Wałęsy?

Gdy Maria Wiktoria Wałęsa skończyła 20 lat, zaczęła pracę w kancelarii ojca. Media powoli zaczęły się jej przyglądać. Gdy w ślady Aleksandry Kwaśniewskiej i jej zaproponowano udział w tanecznym show, postanowiła przeżyć przygodę i nauczyć się tańca. Ale zainteresowanie mediów ją przerosło. Po kilku latach pojawiania się na imprezowych ściankach i pierwszych stronach gazet, Maria Wiktoria Wałęsa miała dość i postanowiła usunąć się w cień. Założyła fundację. Dziś nie chce już rozmawiać z prasą.

- Nie dzielę się już moimi sprawami z prasą. Niech to będzie mój komentarz - napisała ostatnio Plejadzie.

Jak wygląda dziś córka prezydenta Lecha Wałęsy? Mocno się zmieniła? Sprawdźcie w naszej galerii.

Express Biedrzyckiej - Jarosław Wałęsa: Straciłem tatę na 20 lat
deck
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze