Tak dziś wyglądają aktorzy serialu "Czterej pancerni i pies". Bardzo się zmienili

2021-09-15 12:44
Tak dziś wyglądają aktorzy serialu Czterej pancerni i pies
Autor: EAST NEWS/INPLUS Tak dziś wyglądają aktorzy serialu "Czterej pancerni i pies"

We wtorek 14 września odbył się pogrzeb Wiesława Gołasa (+ 90 l.). Wybitnego aktora pożegnała rodzina, przyjaciele i koledzy aktorzy. Ta smutna ceremonia sprawiła, że wróciły nostalgiczne wspomnienia. Szczególnie te związane z serialem "Czterej pancerni i pies", w którym to Gołas wcielał się w Tomasza Czereśniaka. Zobaczcie jak dziś wyglądają m.in serialowy Janek Kos, Gustlik Jeleń i pozostali bohaterowie.

To był wyjątkowo smutny dzień. 12 września odbył się pogrzeb zmarłego 9 września Wiesława Gołasa. Msza święta żałobna rozpoczęła się o godzinie 14:00 w kościele św. Karola Boromeusza. Następnie trumna z ciałemWiesława Gołasa została odprowadzona na Stare Powązki i złożona do rodzinnego grobu, który aktor wykupił przed śmiercią. Gwiazdora, który ostatnie dni swojego życia spędził w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich, a następnie w szpitalu, pożegnały tłumy. Pojawiła się najbliższa rodzina, przyjaciele, fani oraz kolega z serialu "Czterej pancerni i pies" Janusz Gajos (81 l.) czyli serialowy Janek Kos.

Wiesław Gołas miał na swoim koncie mnóstwo wybitnych ról filmowych, teatralnych i telewizyjnych. I choć zagrał w ponad 120 produkcjach, ludzie pokochali go najbardziej za rolę Czereśniaka z "Czterech pancernych i psa". Serial, który powstał w latach 1966–1970, opowiadał o losach załogi czołgu Rudy i psa Szarika podczas II wojny światowej.

Przygotowaliśmy dla Was galerię zdjęć, w której zobaczycie jak dziś wyglądają główni bohaterowie serialu m.in. Franciszka Pieczki (93 l.) czy Włodzimierz Press (82 l.).

ZOBACZ: Tak mieszkają GWIAZDY w domu opieki w Skolimowie. Zofia Kucówna pokazała swój pokój [Wideo]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE