Tak Justyna Żyła trenuje do 2 odcinka Tańca z gwiazdami. Jest lepiej? [ZDJĘCIA]

2019-03-08 12:00 id
Justyna Żyła
Autor: akpa Justyna Żyła i Tomasz Barański w Tańcu z gwiazdami

Choć pierwszy taniec Justyny Żyły (32 l.) w "Tańcu z gwiazdami" zebrał najniższe noty w historii show, to ostre słowa jurorów przyniosły zadziwiający skutek. Góralka zakasała rękawy i ruszyła na treningi ze zdwojoną siłą. Z opublikowanych przed programem zdjęć wynika, że tym razem zrezygnowała z mocnego makijażu. Jak radziła sobie na próbie generalnej przed 2. odcinkiem "Tańca z gwiazdami"? Zobaczcie sami!

Justyna Żyła w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" wypadła fatalnie. Jej taniec zyskał najniższe noty, a do tego Ivona Pavlović nie zostawiła na niej suchej nitki, porównując jej taniec do skoku narciarskiego "bez zaznaczonego telemarku". Jednak publiczność programu, tak jak i inni jego uczestnicy, stanęli murem za Żyłą, a krewka góralka zagryzła zęby i już następnego ranka po występie ćwiczyła na sali treningowej.

W 2. odcinku "Tańca z gwiazdami" Justyna zmierzy się z foxtrotem. Każdego dnia przez ostatni tydzień trenowała i wylewała z siebie siódme poty, by opanować zawiłą choreografię i udowodnić jurorom, że się mylili. Znając jej charyzmę i uparty charakter da z siebie wszystko, a przy okazji będzie się po prostu dobrze bawić. W końcu o to przede wszystkim chodzi w tanecznym show!

Tuż przed emisją programu [przypominamy, że 2. odcinek "Tańca z gwiazdami" tradycyjnie obejrzymy w piątek o godzinie 20:05 na Polsacie] do sieci trafiły zdjęcia z prób. Zobaczymy na nich skupioną Justynę Żyłę w przepięknej sukni i stonowanym makijażu. Jak widać, tym razem Justyna postawiła na naturalność. Czy te zdjęcia zapowiadają dobry występ? Przekonajcie się sami, przeglądając naszą galerię zdjęć:

Najnowsze