Tak Lara Gessler haruje w ciąży! Z TAKIM brzuchem na salony! [ZDJĘCIA]

2020-06-30 16:18 doll

Lara Gessler urodzi już niebawem – chociaż dość długo udało jej się utrzymać w tajemnicy wiadomości o ciąży, teraz już nic się nie ukryje. Córka Magdy ma spory brzuch i nie zwalnia tempa – nawet w takiej ciąży haruje jak wół!

Lara Gessler spodziewa się swojego pierwszego dziecka, co, jak można się domyślać, wywołało entuzjazm jej mamy, Magdy Gessler. Gwiazda sztuki kulinarnej już zapowiedziała, że będzie pomagać Larze w opiece nad dzieckiem, ale wszystko należy dozować w granicach rozsądku. Z pewnością Magda jako babcia będzie szalona i nieposkromiona.

Lara Gessler będzie mieć syna?! Internauci uważają, że zdradza to TA JEDNA rzecz

Lara nie zwalnia tempa i haruje jak wół. We wtorek brylowała na otwarciu własnej Pracowni Kulinarnej. Jako że jest pełnia lata, a córka Magdy Gessler ma już spory brzuch, celebrytka postanowiła założyć zwiewną i lekką tunikę w kolorze niewinnej bieli. Z uśmiechem pozowała do zdjęć, w czym towarzyszyli jej znajomi celebryci z branży. Na imprezie gościł między innymi Tadeusz Muller, jej rodzony brat. Niestety, nie pojawiła się jedynie Magda…

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie "Super Express" KLIKNIJ tutaj >>>

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Nieudane "Kuchenne rewolucje", Magda Gessler wyrzucona z lokalu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.