Tak mieszka Wiktoria Gąsiewska. Mamy zdjęcia wnętrza jej domu, widok zaskoczy wielu!

2021-02-26 12:56 Magdalena Guss-Gasińska
Wiktoria Gąsiewska
Autor: wbf

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zyskali sławę i sympatię w serialu "Rodzinka.pl". Na ekranie grali zakochanych, ale w życiu prywatnym również wiele ich połączyło. Dwa lata temu para zamieszkała razem na warszawskim Wilanowie. Jak wygląda ich mieszkanie? Zobacz zdjęcia przytulnego gniazdka aktorów.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się już w dzieciństwie. Później mieli okazję latami współpracować na planie "Rodzinki.pl" gdzie z resztą grali parę. W 2017 roku ogłosili oficjalnie, że prywatnie również są razem.

ZOBACZ: Grali parę w serialu. Zaiskrzyło w prawdziwym życiu. Aktorka "Barw szczęścia" potwierdziła związek

Dwa lata później para zdecydowała się już na zakup wspólnego mieszkania. Wybór padł na lokal w modnej warszawskiej dzielnicy. Apartament na warszawskim Wilanowie kilka lat temu wahał się w granicach 8-9 tysięcy za metr kwadratowy.

Aktorzy uwili wspólne gniazdko w prawdziwie nowoczesnym stylu. W salonie postawili na stonowane szarości i róże. W sypialni znalazło się miejsce na damską toaletkę z lustrem, którą z powodzeniem znajdziecie w jednym z popularnych sklepów meblowych.

CZYTAJ: Kolejni odważni single mają szansę na miłość. Rusza 5. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Łazienka urządzona za to w eleganckiej bieli. W oczy rzuca się duże lustro optycznie powiększające przestrzeń oraz drewniany blat, na którym stoi umywalka. Gustownie, bez kombinowania. 

Jak Wam się podoba? 

Zdjęcia z wnętrz znajdziecie w naszej galerii.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze