Katarzyna Cichopek pokazała się bez makijażu. Co za zbliżenie!

2021-07-24 21:49
Tak wygląda Katarzyna Cichopek bez makijażu. Co za zbliżenie!
Autor: AKPA Tak wygląda Katarzyna Cichopek bez makijażu. Co za zbliżenie!

Katarzyna Cichopek (39 l.) bez makijażu! Wyjechała na wakacje, gdzie wraz z rodziną oddaje się chwilom błogiego relaksu. Odpoczywa z dala od kamer i błysku fleszy, dlatego nie musi malować się jak na wielkie wyjścia. Gwiazda "M jak miłość" w naturalnym wydaniu pokazała się na Instagramie. Zobaczcie, jak wygląda Katarzyna Cichopek bez makijażu. Co za zbliżenie!

Katarzyna Cichopek odpoczywa z rodziną w Zakopanem. Wraz z mężem Marcinem Hakielem i dziećmi wędruje po górach, napawa się pięknymi krajobrazami, a pod koniec dnia relaksuje w jacuzzi. Gwiazda "M jak miłość" mimo urlopu, znalazła też czas na kontakt z fanami. Urlop relacjonuje na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia i filmiki. Oprócz tych pełnych zieleni, nie zabrakło także materiałów z kolejną reklamą. Niedawno internauci mieli zarzucać jej, że robi to zbyt często. Nieprzychylne komentarze nie zniechęciły aktorki i wciąż prezentuje różnorodne produkty. Tym razem zrobiła to w szlafroku w hotelowym pokoju. Widać, że Katarzyna Cichopek w pełni korzysta z wolnego, bo zdecydowała się zaprezentować bez makijażu. Nie ma w tym nic dziwnego, jednak trzeba przyznać, że nieczęsto widzimy gwiazdę "M jak miłość" w takim wydaniu. Zobaczcie, jak wygląda Katarzyna Cichopek bez makijażu! Zdjęcia niżej.

NIE PRZEGAP: Zbierał po ludziach na pogrzeb matki. Teraz Mariusz Czajka bawi na wakacjach

Katarzyna Cichopek bez makijażu
Autor: Instagram Katarzyna Cichopek bez makijażu
Katarzyna Cichopek bez makijażu
Autor: Instagram Katarzyna Cichopek bez makijażu
Katarzyna Cichopek bez makijażu w basenie
Autor: Instagram Katarzyna Cichopek bez makijażu w basenie
Kolejna katastrofa w domu Katarzyny Cichopek. Gwiazda M jak miłość groziła, że ich wszystkich załatwi!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE