Tak wyglądała Esmeralda Godlewska jako nastolatka. Fani nie wierzą własnym oczom: "Naturalne piękno, po co ci te zabiegi?"

2021-01-13 19:33 ksz
Tak wyglądała Esmeralda Godlewska jako nastolatka. Fani w szoku: Naturalne piękno, po co ci te zabiegi?
Autor: Instagram

Esmeralda Godlewska pokazała zdjęcia, na którym widzimy ją jako nastolatkę. Fotki wzbudziły prawdziwą sensację! Celebrytka znana jest z odważnych stylizacji i zabiegów estetycznych. W wieku 18 lat już zaczynała przypominać teraźniejszą siebie, ale gdy miała 13 lat była zupełnie inną dziewczyną. Fani nie wierzą własnym oczom! Co Wy na to? Sprawdźcie!

Esmeralda Godlewska i jej siostry próbują zrobić karierę w show biznesie. Prawdziwe imię Esmeraldy to Monika. Prywatnie jest rozwódką z kilkuletnim synem. Prowadzi salon medycyny estetycznej w Łodzi. Godlewska chętnie występuje w wyzywających stylizacjach. Swój wizerunek w mediach skomentowała tak: - Jako dojrzała kobieta nie wstydzę się nagości, nie interesuje już mnie ocena innych ludzi (...) Celebrytka pokazała zdjęcia z okresu nastoletniego. Jedno z nich pochodzi z czasów, gdy miała 18 lat. Już wtedy pozowała w seksownym stroju. Fani zwrócili uwagę na kolejne zdjęcie na jej profilu, ale z okresu, gdy miała 13 lat! Nie mogli uwierzyć w to, jak kiedyś wyglądała. Esmeralda dziś jest nie do poznania. W wieku 13 lat wyglądała też wyjątkowo dojrzało. Internauci stwierdzili, że zabiegi upiększające nie wyszły jej na dobre:

- Po co te wszystkie zabiegi..... Byłaś bardzo ładną dziewczyną.

- Jaka ładna naturalna kiedyś byłaś.

- Niepotrzebne były ci te wszystkie przeróbki zdecydowanie naturalnie wyglądałaś seksowniej.

Szok! Janusz Chabior znów ma włosy. Zadziwiająca przemiana aktora

ZOBACZ:Piasek komentuje wakacje celebrytów za granicą. Sam siedzi w domu i szykuje PETARDĘ!

Najnowsze