Tak wyglądała Reni Jusis przed karierą w mediach. Na widok jej włosów padniecie!

2021-03-04 12:48 Magdalena Guss-Gasińska
Tak wyglądała Reni Jusis przed karierą w mediach. Na widok jej włosów padniecie!
Autor: AKPA Tak wyglądała Reni Jusis przed karierą w mediach. Na widok jej włosów padniecie!

Reni Jusis pokazała zdjęcie sprzed lat by dołączyć do akcji #godzinadlabałtyku. Fani jednak zwrócili uwagę na jej fryzurę! Jak wokalistka wyglądała w młodości? Ta niepozorna dziewczyna z burzą ciemnych włosów wyrosła na prawdziwą gwiazdę estrady. Co za metamorfoza!

Reni Jusis pokazała zdjęcie sprzed lat. Młoda, uśmiechnięta i na tle Bałtyku, który teraz ratuje. Gwiazda namawia do podpisania petycji wzywającej do ochrony morza. 

"Mielno, matura, Bałtyk w tle🌊 wrzucam tę archiwalną fotkę w ramach akcji #godzinadlabałtyku - Ratujmy Bałtyk, nim zatęsknimy 🐚 W tym roku z okazji Godziny dla Ziemi WWF, namawiamy do podpisania petycji wzywającej do ochrony Bałtyku 👉 znajdziecie ją na stronie www.godzinadlaziemi.pl 🙏🏻 Nagłaśniajmy wspólnie zagrożenia Bałtyku, bo nasze morze ulega degradacji, a jego mieszkańcy wymierają 🐟 O problemach Bałtyku dowiesz się więcej od @wwfpolska 🌊 Przyłączcie się do akcji publikując swoje archiwalne zdjęcia znad Bałtyku, dodając #godzinadlabałtyku 🐚⚓️💙 "- napisała na swoim Instagramie, choć to nie treść przykuła uwagę internautów. 

Uwagę fanów przyciągnęła oczywiście fryzura wokalistki. Reni Jusis w długich, ciemnych włosach wyglądała zjawiskowo! 

"Ale pieknie w długich włosach i jako szatynka 🔥🔥🔥"

"Ja nie mogę 😍 ex miss polski nastolatek pewnie!" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Fotka wykonana na plaży w Mielnie ma dla artystki wyjątkowy wymiar. Renata Makowiecka-Jusis (bo tak naprawdę nazywa się piosenkarka) wychowała się w nadmorskiej stolicy dyskotek. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze