Tak Zborowska ubrała swojego psa na WESELE. Niezła stylówka! [ZDJĘCIE]

2019-08-14 8:47 wp
Pies na weselu Zborowskiej i Wrony
Autor: Instagram Joanny Wołosz Pies na weselu Zborowskiej i Wrony

Aktorka Zofia Zborowska (32 l.) i siatkarz Andrzej Wrona (31 l.) wzięli ślub! Na weselu nie zabrakło słynnych gwiazd, humoru, a nawet... psa! Wieśka, bo tak wabi się czworonożny przyjaciel nowożeńców, mogłaby startować w konkursie na najlepszą stylizację tego wesela. Sami zobaczcie!

Czworonożna przyjaciółka Zborowskiej i Wrony - Wieśka, została zaadoptowana w 2013 roku. Od tamtej pory otacza ją nie tylko miłość właścicieli, ale też... szerokie grono gwiazd. Pupilka ma nawet swoje konto na Instagramie, gdzie możemy podziwiać jej zdjęcia z twarzami polskiego show-biznesu.

Zobacz także: Zborowska wyznała, jak poznała Wronę. Pomógł ktoś znany

Wieśka pozowała już w ramionach Krzysztofa Ibisza, Agnieszki Holland czy Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Nic dziwnego, że nie mogło jej zabraknąć u boku Zosi i Andrzeja podczas jednego z najważniejszych dni w ich życiu! We wtorkowy wieczór, Pupilka mogłaby zawstydzić swoją stylizacją niejednego gościa weselnego. Zborowska ubrała ją w uroczą sukienkę. Całe szczęście, że nie była biała, a... błękitna! Towarzyska Wieśka zachwyciła swą stylizacją nie tylko gwiazdy, ale też internautów: - Wieśka the best, - Ale niespodzianka, - Tutti molto eleganti - pisali zachwyceni. Sami zobaczcie, jak prezentowała się mała gwiazda u boku nowożeńców:

Zobacz także: Zborowska wskoczyła do basenu i rzuciła majtkami w partnera [WIDEO]

Zosia Zborowska i Wieśka
Autor: Instagram Zofii Zborowskiej Zosia Zborowska i Wieśka
Wieśka na weselu Zborowskiej i Wrony
Autor: Instagram Zofii Zborowskiej Wieśka na weselu Zborowskiej i Wrony
Najnowsze