Tak zmieniła się żona Zenka Martyniuka. Danuta to ikona stylu? [GALERIA]

2020-02-21 13:08 rr

Danuta Martyniuk (52 l.) przeszła w ostatnich latach metamorfozę. Żona Zenka Martyniuka (51 l.) w swoich stylizacjach stawia teraz na elegancję i nie ukrywa, że ma słabość do luksusowych marek.

Styl żony Zenka Martyniuka w ostatnich latach ewoluował. Danuta Martyniuk kiedyś ubierała się skromnie, stawiając głównie na wygodę, a dziś błyszczy (dosłownie) na czerwonym dywanie. Szyku zadała na premierze filmu "Zenek", gdzie pojawiła się w złotej sukience, trzymając w dłoniach torebkę za 11 tysięcy złotych. Na bardzo seksowny zestaw zdecydowała się podczas białostockiego pokazu filmu. Tam Danuta zaprezentowała się w czarnej sukience sięgającej do połowy uda oraz długich, czarnych kozakach. Podobne buty nosiła Madonna!

Danuta Martyniuk w rozmowie z "Rewią" przyznała, że często w swoich stylizacjach stawia na luksusowe marki. - Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie – zdradziła żona Zenka w rozmowie z gazetą. 

Zobaczcie, jak styl Danuty Martyniuk zmieniał się na przestrzeni lat!

Najnowsze