Tamara Arciuch królową plaży! Zobacz gorące zdjęcia!

2020-07-08 5:57 NR
Tamara Arciuch - królowa plaży
Autor: papara07 Tamara Arciuch - królowa plaży

Nasze gwiazdy zamiast na warszawskich salonach łatwiej teraz spotkać nad polskim morzem. Sopocką plażę podbiła aktorka Tamara Arciuch (45 l.). Ukochana Bartka Kasprzykowskiego (43 l.) postawiła na oryginalny strój plażowy i zachwyciła swoją nieskrępowaną naturalnością.

Wakacje w pełni. Do Sopotu zawitali Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Na plaży nie szukali wcale bezludnego miejsca na uboczu. Rozłożyli się na leżakach wśród innych plażowiczów i nie przejmowali się ich obecnością. Aktorka chętnie zrzuciła z siebie ubrania, jej mąż był do tego bardziej zachowawczy i przez cały czas siedział w spodenkach i koszuli – widać nie był gotów na to, by Sopot podziwiał jego muskulaturę.

Zobacz także: Kasprzykowski narzeka na bezrobocie. Nie ma pieniędzy na dzieci i kredyty

Tamara postawiła na niestandardowe bikini. Na górę nałożyła biustonosz na jedno ramię – idealny pod sukienkę czy bluzkę o takim samym kroju. Prezentowała się w nim bardzo oryginalnie, a biel topu podkreślała jej opaleniznę. Na dół zaś wybrała dłuższe czarne figi, a na głowę zarzuciła kwiecistą chustkę. W takim wydaniu zwracała na siebie uwagę plażowiczów. Najbardziej zachwycała swoją naturalnością! Aż trudno było oderwać od niej wzrok.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie KLIKNIJ tutaj

Super Raport 6 VII (gość: Kaleta)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze