"Taniec z Gwiazdami": Kurdej-Szatan POCAŁOWAŁA Jeschkę?! Pozwoliła sobie na DUŻO [RELACJA]

2019-11-22 22:10 wp
Taniec z gwiazdami - finał
Autor: Marek Kudelski Taniec z gwiazdami - finał

Nadszedł wielki finał jubileuszowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie zmierzy się Damian Kordas i Barbara Kurdej-Szatan. Do kogo trafi Kryształowa Kula? Śledźcie naszą relację z gorącego odcinka roztańczonego show!

Po wielu tygodniach tanecznych zmagań nadszedł czas na finał! Na parkiecie zaprezentują się dwie pary, które zawalczą o Kryształową Kulę. Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke czy Damian Kordas i Janja Lesar? O tym kto okaże się najlepszy przekonamy się już dziś! Śledźcie naszą relację z show już od 20:05.

W finale ostatni raz zobaczymy na parkiecie Olę Kot z Tomaszem Barańskim, Sandrę Kubicką z Wojtkiem Jeschke, Adama Małczyka i Hanię Żudziewicz, Joannę "Rudą" Lazer u boku Rafała Maseraka, Rafała Szatana i Lenkę Klimentovą, Magdę Beredę z Kamilem Kuroczką, Akopa Szostaka i Sarę Janicką, Reni Jusis z Miszą Steciukiem, Monikę Miller i partnerującego jej w show Jana Klimenta oraz oczywiście finalistów - Barbarę Kurdej-Szatan z Jackiem Jeschke i Damiana Kordasa z Janją Lesar.

Na parkiecie prezentują się wszystkie pary, które brały udział w jubileuszowej edycji programu. Publiczność szaleje. Nadszedł czas wspomnień i wzruszenia. Pora na finalistów! Obie pary muszą przebrnąć przez trzy rundy:

1. taniec, w którym czują się najlepiej

2. wsparcie muzycznych gwiazd

3. show dance.

Na początek Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke pokażą rumbę. Do tańca śpiewa im mąż aktorki - Rafał Szatan. Wykonał romantyczny gest i wybrał utwór "Kto nie kochał". - Basiu, Basiu, takie rzeczy na oczach własnego męża?! - mówił zszokowany Malitowski. Pozostali jurorzy wychwalali parę. Nawet Iwona Pavlovic: - Twoja poprawność tańca jest tak oszałamiająca! (...) Oczywiście, brakowało mi tam czasami wypełnienia. (...) W ogóle FINAŁ MARZEŃ! Oceny jury: Grabowski - 10, Pavlovic - 9, Malitowski - 8 (27 punktów). Na pytanie, czy Rafał Szatan jest zazdrosny o żonę podczas romantycznej rumby, odpowiedział: - Serce mi ogromnie biło (...) Jestem zaskoczony ogromnie pozytywnie!

Damian Kordas i Janja Lesar pokażą pasodoble. Orkiestra Tomka Szymusia zaakompaniowała utwór "Desperado". - Duża to przyjemność chłonąć twój taniec! - oznajmiła Pavlovic. Zarzekała, że jej opinia nie jest podyktowana prezentem, którą wręczył czarnej mambie. Dostała od niego... obiecaną czarną bezę. Oceny jury: Grabowski - 10, Pavlovic - 9, Malitowski - 10 (29 punktów).

Na parkiecie pojawili się zakochani - Hania i Łukasz, którzy wygrali głosowanie widzów na najlepszy weselny taniec. Otrzymali najwyższe oceny jurorów i statuetkę od Pauliny Sykut-Jeżyny. Krzysztof Ibisz ogłosił pierwsze wyniki głosowania widzów. Póki co prowadzi Basia i Jacek z wynikiem 51%. Jak pójdzie im w następnym etapie? Wraz z Jackiem Jeschke zatańczą taniec współczesny do muzyki Michała Szpaka. Wokalista zaśpiewa na żywo. - Trochę się bałam, że wybrałam współczesny na finał - wyznała Kurdej-Szatan. Jednak jej stres opanowały oceny jurorów, którzy przyznali 29 punktów.

Damian Kordas i Janja Lesar zatańczą cha-cha-cha do utworu Cleo "Za krokiem krok". - Cleo, idealny utwór do tańca! (...) Damian ty jak wychodzisz to mi się śmieje buzia - wyznała Pavlovic. Oceny jury: Grabowski - 10, Pavlovic - 9, Malitowski - 8 (27 punktów).

Według wyników cząstkowych prowadzi Damian i Janja z wysokością 54% głosów. Teraz pora na ostatni taniec - show dance. Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke zatańczą do... "Dumki na dwa serca". W filmie promującym ich występ aktorka rozpłakała się i z łzami w oczach wyznała, że będzie jej ogromnie brakowało programu i... partnera: - Ty jesteś taki super gość i strasznie cię lubię. W ostatnim tańcu aktorka wraz z Jackiem Jeschke zaprezentowali naprawdę romantyczną scenę. Kurdej-Szatan pozwoliła sobie na... nieco więcej. W finałowej scenie partnerzy zagrali scenę pocałunku! Ich usta był naprawdę blisko! - Wiele się od ciebie nauczyłem, jesteś wspaniałą kobietą, żoną... - mówił tancerz.

"Nie opuszczaj mnie" to utwór, do którego ostatni taniec zaprezentuje Janja Lesar i Damian Kordas. Jurorzy przyznali im 30 punktów! Ostatnie chwile głosowania. Na parkiecie występują wszyscy uczestnicy jubileuszowej edycji programu. Towarzyszył im głos Anny Karwan, która wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Nadszedł długo wyczekiwany moment. 10. edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" zwycięzcami zostają Damian Kordas i Janja Lesar.