"Taniec z Gwiazdami", odc. 7: Kubicka WYGINA SIĘ na stole jurorów! [RELACJA]

2019-10-25 21:21 wp
Taniec z Gwiazdami, 19.10.2019: Uczestnicy w akcji
Autor: Polsat / mat.pras. Taniec z Gwiazdami, 19.10.2019: Uczestnicy w akcji

W roztańczonym show zostało już tylko sześć par. W siódmym odcinku show zawalczą o Kryształową Kulę i dadzą z siebie wszystko. Sprawdź, komu poszło najlepiej, a kto pożegnał się z "Tańcem z Gwiazdami"! Śledź naszą relację na żywo od 20:05.

W tym odcinku, gwiazdy zatańczą aż dwa razy. Pierwszą choreografię wykonają ze swoimi zawodowymi partnerami. Drugi taniec wykonają z bliską ich sercu osobą. Kogo zobaczymy na parkiecie? Śledźcie naszą relację na żywo i sprawdzajcie wyniki na bieżąco. Wiemy, że na pewno nie zabraknie byłego premiera - Leszka Millera, który wraz ze swoją wnuczką wykona walca wiedeńskiego. Ruszamy o 20:05! Komu kibicujecie najbardziej?

  • Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke
  • Monika Miller i Janek Kliment
  • Magda Bereda i Kamil Kuroczko
  • Ola Kot i Tomasz Barański
  • Damian Kordas i Janja Lesar
  • Sandra Kubicka i Adam Adamonis

Rozpoczęło się show! Tydzień temu panował jubileuszowy nastrój z okazji 100 odcinka programu. W tym tygodniu poprzeczka staje dużo wyżej! Czy odpadną dwie pary?

Pierwsi parkietem zawładną Magda Bereda i Kamil Kuroczko. - Z dużym wdziękiem zatańczyłaś dziś tragicznie! - mocno ocenił Magdę Malitowski. Juror przyznał też dużo mniej punktów niż pozostali jurorzy. Postanowił dać ich jedynie 3! - Twoje wszystkie tańce były "z przymrużeniem oka" - wyznała uszczypliwie Pavlovic. Oceny jury: Pavlovic: 5, Grabowski: 7, Malitowski: 3 (15 punktów).

Barbara Kurdej-Szatan z tatą pokazali naprawdę wzruszający występ - rumbę! Widać było w ich relacji prawdziwą miłość. Czy spodobało się też jurorom? - Panie Januszu (...) Mimo, że nie Szatan, a tańczy pan jak szatan! - powiedział Grabowski. - Czuję się znakomicie i bardzo luźno (...) Zero nerwów! - ocenił tata aktorki. Wyznał też, że bardzo lubi tańczyć... to było widać!

Energetyzująca Ola Kot i Tomasz Barański zrobili niezłe show tańcząc... sambę! Prezenterka była w Rio więc występ nie powinien sprawiać jej trudności. Jak jej pójdzie? - Wiesz co ten twój taniec był bardzo przyjemny, bardzo ładny (...) ale wiesz w sambie fokus na dłonie? (...) Taki bardziej bancing-dancing wychodziło - odeniła Pavlovic. - Mi się podobała ta samba, ale powiem, że dużo tam było fajnych figur - wyznał Malitowski. Oceny jury: Grabowski: 9, Pavlovic: 6, Malitowski: 7 (22 punkty).

Sandra Kubicka i przyjaciel Harry zatańczą tango. Modelka wystąpiła w czerwonej kreacji, która robiła wrażenie. Wszystkiemu przyglądali się jurorzy. - Widać, że między sobą macie fajną chemię - ocenił Malitowski.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Jak Wam sie podobało tango Sandry i Harry'ego? Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Damian Kordas i Janja Lesar pokażą taniec współczesny. Oceny jury: Grabowski: 10, Pavlovic: 10, Malitowski: 9 (29 punktów).

Monika Miller i jej dziadek Leszek Miller zatańczą walca. - Dobrze mi się tańczyło z dziadkiem! - powiedziała wnuczka. - My zawsze byliśmy blisko, jest takie ładne słowo polskie, to jest tkliwość (...) Mogę was zapewnić, że jak wam się urodzi wnuczka to zwariujecie na punkcie swojej wnuczki - opowiedział wzruszająco polityk. - W rytmie, rama, pięknie - oceniła Pavlovic. - Ja dawno temu nosiłem tę dziewczynkę na rękach, a teraz z nią tańczę - podsumował występ Leszek Miller.

Sandra Kubicka i Adam Adamonis rozgrzali publiczność ostrą salsą! Kubicka wskoczyła na stół jurorów i wyginała się przed Grabowskim i Malitowskim, którzy byli zachwyceni! - Mi się bardzo podobało, a tobie Andrzej? - żartował juror. - Po tym co tutaj zrobiłaś na stole (salsa) jest także moim ulubionym tańcem - powiedział zachwycony Grabowski. Modelka odważnie położyła się na stole jury i wyginała się do muzyki. Wypięła się także do nich... tyłem. Nieźle się rozkręciła i trzeba przyznać, że był to dość niecodzienny widok. Oceny jury: Grabowski: 10, Pavlovic: 9, Malitowski: 9 (29 punktów).

Magda Bereda z mamą wzruszyły jurorów. - Brawo, brawo, brawo - mówił Andrzej Grabowski. - Jest pani wielka - wyznała Pavlovic.

Kolejnym występem parkiet rozgrzeje Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke w quick-stepie. Piosenkarka zaczęła występ śpiewając do mikrofonu nietypową wersję utworu Eda Sherana. Robiło to duże wrażenie, również na jurorach. - Cieszę się, że mamy takich zdolnych ludzi - wyznała Pavlovic. - Miałaś feeling, brawa! - wołał Malitowski. Oceny jury: Grabowski: 10, Pavlovic: 8, Malitowski: 8 (26 punktów).

Ola Kot i przyjaciel Kuba następni wystąpili na parkiecie TzG. Zaprezentowali swinga.

Pasodoble tańczy Monika Miller i Jan Kliment. Wnuczka byłego premiera zaskoczyła widzów zmianą stylizacji. Z krótkiej czarnej sukni nagle zrobiła się długa i brzoskwiniowa kreacja. Było to taneczne widowisko, również jurorzy docenili przygotowane show: - Nawet mi się to podoba, że załamujesz stereotyp, że to ty prowadzisz i to bardzo mi się w tobie podoba. Dużo energii miałaś, trochę by się przydało i precyzji i dokładności - powiedział Malitowski. Oceny jury: Grabowski: 9, Pavlovic: 7, Malitowski: 7 (23 punkty).

Ostatni taniec specjalny zaprezentował Damian Kordas wraz z mamą. Rodzinny duet wypadł naprawdę dobrze. Jak ocenił kucharz miał być na luzie i z humorem. Cza-cza-cza wyszła naprawdę dobrze. Tata Damiana również ocenił ich występ: - To było wręcz zjawiskowe!

Andrzej Grabowski przyznał dodatkowy jeden punkt Monice Miller za taniec z dziadkiem - Leszkiem. Iwona Pavlovic oceniła najlepiej Harrego, przyjaciela Sandry Kubickiej. Z kolei Michał Malitowski przyznał jeden punkt Oli Kot i jej przyjacielowi Kubie.

Niestety, nie wszyscy uczestnicy będą mogli walczyć dalej o Kryształową Kulę. Przyszła pora na ogłoszenie wyników. Odpada Ola Kot i Tomasz Barański.

Najnowsze