„Taniec z gwiazdami” odwołany. Wieniawa w rozpaczy

2020-03-15 13:33 TUMM
Rozpacz Wieniawy Taniez z gwiazdami odwołany
Autor: Baranowski/Akpa Julia Wieniawa

To był ogromny cios i zaskoczenie dla wszystkich uczestników „Tańca z gwiazdami”. Z powodu rozprzestrzeniającej się w Polsce pandemii koronawirusa władze Telewizji Polsat podjęły decyzję o zawieszeniu show do jesieni. Faworytka programu Julia Wieniawa (22 l.) jest zrozpaczona faktem, że przez najbliższe miesiące nie będzie trenowała. Gwiazda serialu „Zawsze warto” zamieściła w sieci poruszający wpis.

Piątkowy, drugi odcinek „Tańca z gwiazdami” z powodu koronawirusa odbył się bez udziału publiczności. Gwiazdy jak gdyby nigdy nic wykonały swój taniec i zostały ocenione przez jurorów. Na końcu dwie z nich miały pożegnać się z show. Tak jednak się nie stało. – Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, Telewizja Polsat podjęła decyzję o zawieszeniu programu na tym etapie do jesieni – przeczytał Krzysztof Ibisz (55 l.).
Po tych słowach w oczach uczestników pojawiły się łzy. Swoimi emocjami i smutkiem postanowiła podzielić się Julia Wieniawa.

„Serce mi pęka na myśl o tym, co się dzieje na świecie i w kraju, dlatego uważam, że decyzja stacji o przesunięciu dalszej części programu na jesień była słuszna. Bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze” – napisała na Instagramie.
Gwiazda, która przez wiele tygodni ciężko trenowała nad nowymi układami i zbierała od jurorów najlepsze oceny, zapewnia, że wróci do programu. – Poprzestawiam wszystkie swoje plany, by móc znowu tańczyć od następnej ramówki. A tymczasem bądźcie zdrowi, rozsądni i odpowiedzialni. Kocham Was!” – zapewniła fanów.

Najnowsze