"Taniec z gwiazdami": Wieczór WPADEK. Tylko WIENIAWA doceniona jak nigdy! [RELACJA NA ŻYWO]

2020-09-25 22:04 KSZ
Taniec z gwiazdami: PARA MŁODA na parkiecie. Wyjątkowy jubileusz
Autor: Instagram

Są tutaj miłośnicy weselnych biesiad? Dziś zobaczyliśmy, jak gwiazdy pląsają w rytm "Weselnego Pytona" Sławomira. Uczestnicy "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zatańczyli do ślubnych kawałków. W roli Państwa Młodych wcieliła się wyjątkowa para. Ich miłość z ekranu telewizyjnego przedostała się do życia prywatnego. Jurorka "Czarna Mamba" świętowała dzisiaj 11. rocznicę ślubu.

W roli nowożeńców wystąpili zwycięzcy "Love Island. Wyspa miłości": Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, którzy zaprezentowali „pierwszy taniec”. Pozostali uczestnicy zatańczą do weselnych szlagierów, a ich choreografie zainspirowane będą… weselnymi wpadkami! Iwona Pavlović świętuje dziś 11. rocznicę ślubu. Wzruszenia mamy dziś zagwarantowane. Aby dowiedzieć się więcej śledźcie naszą relację. Zaczynamy o 20:05. Emisja 6. odcinka w Polsacie. 

20:05 Program rozpoczęła kłótnia Sławomira z Krzysztofem Ibiszem! Ale to tylko zapowiedź tego, co się później wydarzy. Sławomir będzie muzycznym gościem dzisiejszego odcinka. Zaprosili uczestników do "Weselnego Pytona". Jurorzy również otrzymali swoje role na ten wieczór. Andrzej Grabowski będzie dziś "zabawnym wujkiem", a Iwona Pavlović "czepialską ciotką". 

20:12 Mikołaj i Sylwia przedstawią dziś "pierwszy taniec". Sylwia wyznała, że chciałaby stanąć kiedyś w sukni ślubnej. Mikołaj nie chce wesela. Może kiedyś, ale uważa, że są lepsze sposoby na wydanie pieniędzy. Sylwia i Mikołaj wygrali "Love Island". Prywatnie również są w związku, ale z różnymi przygodami. Pierwszą wpadką, jaką zaliczyli na parkiecie było porwanie przez Sylwię dołu sukni ślubnej. Oczywiście był to przemyślany żart. Mikołaj w końcu dostał pochwały. Jurorzy zmusili Mikołaja i Sylwię do pocałunku. Czy mają szansę na prawdziwe wesele w przyszłości? Otrzymali 19 punktów. 

20:35 Po przerwie reklamowej wracamy na weselę. Edyta Zając i Michał Bartkiewicz opowiedzieli o swoich wpadkach na takich imprezach. Michałowi puściły na pośladkach spodnie! Oby na scenie podczas tańca poszło mu lepiej. W rytm przeboju zespołu "Poparzeni Kawą Trzy" zaprezentowali jive'a. A to niezwykle energetyczny taniec. Michał Malitowski pochwalił energię i precyzję Edyty Zając. Otrzymali od jurorów 26 punktów. 

20:45 Przed nami Anna Karwan i Jan Kliment. Anna wspominała swoje początki jako piosenkarka. Zanim zdobyła sławę śpiewała na weselach. Z Jankiem zatańczyli walca angielskiego. Anna Karwan zaczarowała jurorów. Była delikatna i grała zakochaną w Janku dziewczynę. Dostali 28 punktów. Z okazji 11. rocznicy ślubu Iwony Pavlović i jej męża, produkcja programu wręczyła jubilatom prezent. Był też gorący pocałunek. 

20:50 Sylwia Lipka i Rafał Maserak przygotowali quickstepa. Sylwia jest singielką i nie spotkała jeszcze nikogo, kto by jej dotrzymał kroku. Twierdzi, że jest jej dobrze samej ze sobą. Para zatańczyła do przeboju Kayah: "Prawy do lewego". Sylwia zrobiła znaczne postępy w tańcu. Jurorzy to dostrzegli. Dziewczyna wystąpiła w stroju góralki. Za występ zgarnęła 24 punkty. 

21:00 Dalszy ciąg wpadek... Ogłoszono konkurs na NAJGORSZY TANIEC WESELNY. Andrzej Grabowski postanowił wkroczyć do akcji i pokazać młodym prawdziwe kocie ruchy. Michał Malitowski przyznał się, że na jego weselu nie było takich wpadek, bo urządził je w Australii na 15 osób. 

21:10 Julia Wieniawa zatańczy rumbę ze Stefano. Jest to miłosny taniec. Julia musi słuchać partnera, a lubi dominować. Wieniawa przyznała się, że utkwiły jej słowa matki, która mówiła, że nie może być zależna od żadnego faceta. Na weselach lubi uczestniczyć w oczepinach. Julia jak zwykle OCZAROWAŁA publiczność i jurorów. Docenili to, że jednak rumba to trudny taniec. Dostała 30 punktów!

21:20 Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa przedstawili sambę. Na żywo zaśpiewał autor przeboju "Żono moja". Zaliczyli wpadkę - zatopili twarze w torcie. Grabowski stwierdził, że Kalus nigdy nie zostanie tancerzem, ale nie taki jest jego cel. Docenił jego poczucie humoru. Aktor zebrał 20 punktów za swój występ. 

21:30 Pora na Milenę Rostkowską i Jacka Jeschke. Zatańczyli hiszpański taniec pasodoble do dźwięków przeboju Michała Wiśniewskiego! Krzysztof Ibisz nazwał Wiśniewskiego "specjalistą od wesel". Iwona Pavlović uznała, że Milena nie oddała emocji pasadoble. Ten taniec to walka, i według Iwony, dziewczyna zbyt dosłownie potraktowała emocje i "walczyła z krokami i partnerem". To była ostatnia para. Zyskała 22 punkty. 

Czekamy na wyniki. Po przeliczeniu głosów widzów dowiemy się, która para przedwcześnie zakończy weselną imprezę, czyli opuści program na dobre. Według punktacji jurorów Sylwia i Mikołaj znaleźli się na samym końcu podium. Najwięcej punktów zdobyła Julia Wieniawa. Na drugim miejscu (28 punktów) znalazła się Ania Karwan. Z programu odpadła Milena i Jacek. 

Najnowsze