Taniec z Gwiazdami: Wieniawa ZJECHANA! Zając porównana do SOSU WASABI [RELACJA NA ŻYWO]

2020-09-04 22:05
Taniec z Gwiazdami: Wieniawa ZJECHANA. Zając porównana do SOSU WASABI
Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami: Wieniawa ZJECHANA. Zając porównana do SOSU WASABI

"Taniec z Gwiazdami" powrócił na antenę Polsatu po długiej przerwie! Gwiazdy dały z siebie wszystko podczas morderczych treningów. Pora na pierwszy odcinek po miesiącach przerwy! Śledź naszą relację na żywo! Jest naprawdę ostro, zwłaszcza, że Edyta Zając została porównana do sosu wasabi. Wieniawa dostała w kość!

RELACJA NA ŻYWO

22:05

Decyzją widzów i jurorów z programem żegnają się Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła.

22:00

Za chwilę dowiemy się, kto opuści program.

21:40

Na pierwszym miejscu jest Julia i Stefano. W sumie mają 81 punktów. Za nimi Ania i Jan - 77, a na trzecim miejscu Sylwester i Hanna - 71. W najgorszej sytuacji jest Tomasz i Wiktoria. Są na ostatnim miejscu.

21:35

Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła tańczą tango. - Tomku, była katastrofa! - bez wahania powiedziała Pavlovic. Oceny dla pary: Andrzej Grabowski: 6, Iwona Pavlović: 3, Michał Malitowski: 4.

21:25

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. Jury zachwyciło się tańcem mężczyzny, który stracił nogę: - Jestem zaszokowana. Pytaj mamy, czy ty się nie urodziłeś z ramą? Masz ją tak piękną, dobrze jesteś ustawiony! Oceny jury: Iwona Pavlović: 7Andrzej Grabowski: 9, Michał Malitowski: 8.

21:20

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino. Gwiazda zachwiała się podczas wykonywania jednej z figur. Na szczęście wybrnęła. Jednak jurorom coś nie podpasowało i skrytykowali gwiazdę. Grabowski nawet groził aktorce: - Nie możesz spocząć na laurach. Uważaj, uważaj, bo gonią cię bardzo! Oceny jednak nie oddają wstępnej krytyki. Wieniawa zdobyła świetne oceny! Oceny dla pary: Andrzej Grabowski: 9, Iwona Pavlović: 9, Michał Malitowski: 7.

21:13

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz prezentują tango. - Ty ostra jak wasabi, ten czerwony monochrom tak mi przypadł do gustu, do serca, mam ciarki. Było trochę błędów, ale po prostu słuchaj się trenerów - oceniła Pavlovic. Oceny dla pary: Andrzej Grabowski: 10, Iwona Pavlović: 8, Michał Malitowski: 7.

21:09

Żarty i żarciki. Iwona Pavlovic zaczęła przytulać Nicole Bogdanowicz żeby poczułą się lepiej po lekkiej krytyce. Temat podłapał Grabowski i Malitowski, którzy od razu rzucili się w swoje ramiona.

21:07

Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko tańczą cha-cha-cha. Oceny dla pary: Andrzej Grabowski: 7, Iwona Pavlović: 6, Michał Malitowski: 5.

21:03

Oceny dla pary: Andrzej Grabowski: 7, Iwona Pavlović: 5, Michał Malitowski: 4.

20:57

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska tańczą jive'a. Nie poszło im najlepiej. Grabowski zauważył, że mężczyzna tańczy dobrze, ale czegoś mu brakuje: - Wykonujesz wszystkie kroki, a czegoś mi brakuje. Twoja twarz nie wyraża czegoś, co powinna wyrażać w tańcu tylko ciągle jesteś skupiony "czy dobrze, czy dobrze". Malitowski też zwrócił uwagę, że Mikołaj jest ogromnie zestresowany. - Do tańca też są potrzebne dwie osoby - skrytykowała Pavlovic.

20:52

Milena Rostkowska-Galant i Wojciech Jeschke tańczą walca angielskiego. Pavlovic typowo wytyka błędy i radzi, co poprawić podczas następnych choreografii - stopy. Z kolei Grabowski jest zachwycony nogami i stopami pogodynki: - Mi się bardzo podobają! - przyznał. Oceny dla pary: Andrzej Grabowski: 9, Iwona Pavlović: 7, Michał Malitowski: 7.

20:50

Oceny dla Ani i Janka: Andrzej Grabowski: 9, Iwona Pavlović: 10, Michał Malitowski: 8. 

20:45

Ania Karwan i Jan Kliment tańczą sambę. W tle wielki hit Eda Sheerana w wykonaniu Orkiestry Tomka Szymusia. Pavlovic przyznała, że para uzupełniała się idealnie niczym "Ed i Sheeran". Grabowski również się zachwyca: - Zatańczyłaś naprawdę pięknie, gratuluję!

20:38

Andrzej Grabowski je przygotowane jako rekwizyt do występu danie. Aktor zaczął mówić z pełną buzią. Oblizuje palce i przepytuje Bogdana Kalusa. Niestety, jego taniec nie przypadł mu do gustu. Przyznał tylko 6 punktów! Oceny dla Bogdana i LenkI: Andrzej Grabowski: 6, Ivona Pavlovic: 4, Michał Malitowski: 3.

20:35

Druga para wieczoru. Bogdan Kalus i Lenka Klimentova tańczą cha-cha-cha.

20:25

Już za chwilę występ kolejnej pary.

20:20

Oceny dla Sylwii i Rafała: Iwona Pavlović: 6, Andrzej Grabowski: 8, Michał Malitowski: 6

20:15

Na pierwszy ogień Sylwia Lipko i Rafał Maserak tańczą sambę. Malitowski ocenia pierwszą parę! - Cieszę się, że od samby zaczęliśmy i chciałbym zadedykować waszą sambę wszystkim tym, którzy walczą teraz o wolność - powiedział juror. Z kolei Grabowski zapowiedział, że do połowy października będzie nosił długą brodę i włosy. Czyżby tajemniczy projekt? Ivona Pavlovic zaczęła od krytyki i wytknięcia pierwszych błędów: - Nogi, nogi i jeszcze raz nogi! 

20:09

Jurorzy witają się z publicznością. Pavlovic prezentuje wdzięki na parkiecie. Za nią Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Teraz pora na pary! Już za chwilę zaprezentują pierwsze tańce.

20:05 

Rozpoczął się trzeci odcinek 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Widzów witają Ibisz i Sykut-Jeżyna. Na widowni siedzą tłumy!

Uczestnicy 11. edycji "Tańca z gwiazdami" kolejny raz staną do rywalizacji o Kryształową Kulę. Po tym, jak program został zawieszony z powodu pandemii koronawirusa wiele się zmieniło. Niestety, gwiazdy powrócą na parkiet w nieco zmienionym składzie. Na parkiecie zaprezentuje się nie 11, a 10 uczestników. Zabraknie Marcina Bosaka, który musiał zrezygnować z udziału w show. Kogo zobaczymy na parkiecie?

Lista wszystkich par 11. edycji "Tańca z gwiazdami"

  • Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko
  • Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska
  • Bogdan Kalus i Lenka Klimentova
  • Ania Karwan i Jan Kliment
  • Sylwia Lipka i Rafał Maserak
  • Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła
  • Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino
  • Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz
  • Edyta Zając i Michał Bartkiewicz
  • Milena Rostkowska-Galant i Wojciech Jeschke

W jury niezmiennie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Program poprowadzi niezawodny duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE