Kubicka: "Mam bardzo pod górkę w tym programie". ODPADŁY AŻ DWIE PARY [RELACJA NA ŻYWO]

2019-11-08 21:54 KSZ
Kubicka
Autor: AKPA

To już ósmy odcinek tanecznego show. O wielką wygraną walczy już tylko 5 par. Sandra Kubicka musiała pożegnać tanecznego partnera - Adama Adamonisa, który musiał zrezygnować z programu z powodu poważnej kontuzji.

W dzisiejszym odcinku uczestnicy zatańczą do hitów znanych ze szklanego ekranu. Usłyszycie przeboje z takich filmów jak: "50 twarzy Greya", "Czarny Łabędź", "Piraci z Karaibów" czy "Pulp Fiction". Już na samym początku programu mogliśmy dostrzec Rafała Maserka! Otworzył ósmy odcinek tańcząc jak James Bond! Tym razem z programem pożegnają się aż dwie pary! Sandra Kubicka zatańczy z Wojciechem Jeschke. Adam Adamonis będzie kibicował jej z widowni. 

20:15 Monika Miller i Jan Kliment jako Uma Thurman i John Travolta zatańczyli jive. Odwzorowali taniec z filmu "Pulp Fiction". Leszek Miller kibicował wnuczce na widowni. Malitowski przyznał, że nie mógł oderwać od Moniki wzroku, ale zabrakło mu feelingu. Iwona zgodziła się z Michałem: - To nie był twój najlepszy taniec. Udawaliście dobrą zabawę. Grabowski - 8 punktów, Iwona i Michał - 5 punktów. 

20:20 Magda Bereda i Kamil Kuroczko zatańczyli do przeboju Abby w stylizacji z filmu "Mamma Mia". Magda musiała ponownie zmierzyć się z tangiem. Iwona: - Miało być wow, ale zostało tylko ał. Moje taneczne serce mnie boli. Jest lepiej, ale to wciąż za mało. Andrzej: Nie przejmuj się tym, co mówi Iwona, jej bardzo trudno dogodzić. Z czasem jest coraz gorzej. To nie jest konkurs tańca, to jest program rozrywkowy. Michał: Jak na ciebie było zawodowo! Lubię takie postępy. Grabowski przyznał parze 8 punktów, Iwona tylko 4, a Michał zaskoczył wysokimi sześcioma punktami. 

20:45 Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke w walcu angielskim. Na parkiecie zrobiło się nostalgicznie za sprawą utworu Céline Dion "All By Myself" z komedii romantycznej "Dziennik Bridget Jones". Aktorka wyznała, że marzy o tym, aby zagrać w baśniowym filmie kostiumowym. Od wczesnych lat walczyła na castingach o role. Pociąg był jej drugim domem. Jurorzy uwielbiają Basię. Iwona: Bridget Jones ciągle czegoś szukała, ty nie musisz. W tym tańcu odnalazłaś wszystko. Grabowski: 10 punktów, Malitowski 9, Pavlović 8

20:50 Damian Kordas i Janja Lesar. Damian zamienił się w Antonio Banderasa. Ten taniec wzbudził szacunek jurorów. Grabowski powiedział wprost, że ma słabość do tej pary. Michał skomentował występ jednym zdaniem: - To jest mężczyzna XXI wieku, który potrafi tańczyć i rozumie swoją partnerkę.  Jurorzy byli zgodni - 3 dziesiątki dla Kordasa!

21:00 Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke w tańcu współczesnym do muzyki z "Czarnego Łabędzia". Oprawa wizualna była imponująca. Parze towarzyszyły baletnice! Sandra została obsypana komplementami. Jej taniec został oceniony jako nowatorski. Grabowski czuł dreszcze. Jurorzy przyznali modelce po 10 punktów. Kubicka dedykowała taniec mamie, która była kiedyś baletnicą, ale kontuzja przerwała jej karierę. Podziękowała również Adamonisowi, który wydobył z niej miłość do tańca. Sandra: Miałam bardzo pod górkę w tym programie, ale dzięki tobie dałam radę.  

Decyzją widzów z programem na tym etapie żegna się Monika Miller. Teraz pora na drugą część show. Pary mają ostatnią szansę na to, aby pokazać, że są warci tego, aby zostać w programie. 

21:15 W klimat Bollywood wciągnęła nas Magda Bereda. O dziwo, Iwona Pawlović uważa, że to był najlepszy występ Magdy. Michałowi zabrakło energii. Iwona: 6 punktów, Michał 5, Andrzej 8

21:20 Basia Kurdej-Szatan zamieniła się w pirata! W tańcu do muzyki z filmu "Piraci z Karaibów" aktorka chciała pokazać swoją wściekłość. Najbardziej smuci ją moment ogłaszania wyników i to, że ktoś odpada. Taniec Basi i Jacka chwycił Iwonę za gardło. Jurorka przyznała, że ten występ całkowicie ją pochłonął. 10 punktów przyznała Iwona i Andrzej. Michał ocenił występ na 8 punktów. 

21:25 Damian Kordas wcielił się w Patricka Swayze. Zachwycił w walcu angielskim. Michał życzył Kordasowi wygranej: - Dawno żaden mężczyzna nie wygrał tego programu. Po tym tańcu, to może się zmienić. Andrzej 10 punktów, Iwona i Michał 9. 

21:30 Sandra Kubicka zatańczyła walca wiedeńskiego w gorącej stylizacji z "50 twarzy Greya". Przez chwilę zatańczyła z opaską na oczach! Andrzej 9 punktów, Iwona 7, Michał 8

W związku z tym, że w poprzednim odcinku żadna para nie odpadła z programu, dzisiaj muszą odejść aż dwie. Do Moniki Miller dołączyła Magda Bereda. Dziewczyna była krytykowana przez jurorów, ale długo udało jej się utrzymać w programie. Magda: Dzięki temu programowi mogłam dorosnąć i byłam tu bardzo szczęśliwa.

Najnowsze