Słynny tancerz DOWALIŁ Kurdej-Szatan. Nie miał LITOŚCI

2019-09-14 9:52 PRA

Entuzjastycznie przyjęty przez publiczność w studio i bardzo wysoko oceniony przez jury występ Barbary Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke zdecydowanie podzielił komentatorów. Po tangu w ich wykonaniu i ujawnieniu ocen media społecznościowe dosłownie eksplodowały. Oliwy do ognia dolał tancerz Żora Korolyov, wielokrotny uczestnik TzG.

Takiej oceny nikt się nie spodziewał - 29 punktów na 30 możliwych! I do tego komplementy z ust Ivony Pavlović! Znana ze swoich nieprzyjemnych uwag, tym razem wręcz się rozpływała: - Nie możecie w pierwszej odcinku tak dobrze tańczyć - komentowała Czarna Mamba występ pary nr 2.

Ale też nikt się nie spodziewał tak ostrej i bezwzględnej oceny ze strony byłego wielokrotnego uczestnika Tańca z Gwiazdami, Żory Korolyova. 
 

 

Z całym szacunkiem za Tango 29 punktów, słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30... No nie znam się na tańcu niestety - kąśliwie komentuje na fb ten występ półfinalista mistrzostw świata, finalista Mistrzostw Europy Środkowej i Mistrzostw Unii Europejskiej. 

Życzę powodzenia wszystkim tancerzom z ręką na sercu! Lekkiego parkietu i niech wygra lepszy. Obiecuję więcej nie komentować. Pozdrawiam, Wasz Żora - kończy swój wpis.

Taką ocenę poparło bardzo wiele osób. "Program ewidentnie ustawiony pod tą parę... Już wiadomo kto wygra". komentuje na Instagramie natalia.wyrwal1 i to jest tylko jedna z wielu tego typu wypowiedzi. A Wy co sądzicie o tańcu Barbary i Jacka?

 

Najnowsze