Telewizja w czasie koronawirusa. Jakie seriale zniknęły? Co warto oglądać?

2020-03-28 5:14 deckdav

Koronawirus zmienia cały świat – także świat telewizji. Największe stacje zdecydowały, że przerywają swoje flagowe, a co za tym idzie – przynoszące najwięcej zysku programy i seriale. Jeśli bowiem stan wyjątkowy potrwa dłużej, niemożliwe będzie nagranie nowych odcinków, które widzowie powinni zobaczyć jesienią. Na szczęście nie wszystkie produkcje zniknęły! Na co warto zwrócić uwagę? Jakie seriale nadal można oglądać? O tym w naszym krótkim podsumowaniu.

Telewizyjna Dwójka stawia na rozrywkę i seriale. Wciąż będziemy mogli oglądać takie programy jak: „Koło fortuny” z Norbim (43 l.) w roli gospodarza, a także „Szansę na sukces” oraz zmienioną, bo krótszą wersję „Pytania na śniadanie”. Z naszych informacji wynika, że przez najbliższe tygodnie nie są także zagrożone ulubione seriale widzów: „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” czy „Barwy szczęścia”. Aktorzy muszą jednak wejść na plan zaraz po świętach Wielkanocnych, by nakręcić nowe odcinki.

W telewizji Polsat nie zobaczymy już "Tańca z Gwiazdami" oraz show "Twoja twarz brzmi znajomo". To drugie zastąpił satyryczny program "Joke show". Na szczęście bez zmian możemy oglądać seriale stacji. Czołowym z nich "Zawsze warto" z Weroniką Rosati (36 l.), Julią Wieniawą (21 l.) i Kasią Zielińską (41 l.) w rolach głównych jest puszczany w środy o 21.10 serial. Warto śledzić też reality show dla zawodników MMA "Tylko jeden", który prowadzi Blanka Lipińska (35 l.). Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było!

Taniec z gwiazdami odwołany po drugim odcinku! Szokująca decyzja produkcji

TVN zrezygnował ze wszystkich najważniejszych produkcji: "Kuchenne rewolucje" i "Milionerzy" znikają i zamiast nowych odcinków, będziemy skazani na powtórki albo filmy fabularne. Stacja bez zmian pozostawiła jedynie serial „Motyw” z Małgorzatą Kożuchowską (49 l.), który od wielu tygodni dostępny jest w internecie, a także program „Ameryka Express” - został on nagrany kilka miesięcy temu. Bez zmian pozostaje także serial „Na Wspólnej” - chociaż warto odnotować, że wstrzymano zdjęcia do nowych odcinków. Produkcja ma jednak spory zapas.

Rozrywkowe programy w TVP1 pozostaną na wysokim poziomie. Oprócz hitowego show "Jaka to melodia?", możemy śledzić zupełnie nowy reality show, który prowadzi Marta Manowska (36 l.). W "8 wspaniałych" zobaczymy jak ośmiu zwykłych facetów przejdzie metamorfozę życia, by łatwiej poznać wybrankę swojego serca. Zarówno pomysł na program jak i jego prowadząca są gwarancją sukcesu. Nadal można też oglądać przygody "Ojca Mateusza" i serial "Archiwista".

Co zniknęło? Co zostało? Szczegółowa lista!

TVP 1:

Zostaje nowy program „8 wspaniałych”; seriale: „Ojciec Mateusz”, „Archiwista” oraz "Stulecie winnych"; program „Jaka to melodia?”. Spadł „Klan” – odcinki będą pokazywane tylko do 3 kwietnia.

TVP 2:

Zostają programy „Koło fortuny”, „Szansa na sukces”, „Pytanie na śniadanie” w wersji skróconej i „Dance, dance, dance” oraz seriale: „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia”,

POLSAT:

Zostają seriale: „Zawsze warto”, „W rytmie serca”, „Świat według Kiepskich”, „Przyjaciółki”, show „Tylko jeden” i „Nasz nowy dom”. Spadły „Taniec z gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo” – zamiast tego będzie program kabaretowy „Jake Show” oraz filmy fabularne.

TVN:

Zostają seriale „Motyw”; "Na Wspólnej" oraz programy: „Ameryka Express” i „Dzień Dobry TVN”. Spadły „Kuchenne rewolucje” i „Milionerzy”, ale będą powtórki. Znika zupełnie Kuba Wojewódzki. W ostatniej chwili zdecydowano także, że serial "Kod genetyczny" będzie kontynuowany - choć wcześniej zapowiedziano jego zawieszenie.

Super Raport - odc. 6. Goście: Budka, Rotkiel

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze