"Ten pan, co gra w teleturniejach" przegrał w "Milionerach". Wygrana nie zachwyca!

2021-04-08 21:00 Dominika Kowalewska
Milionerzy TVN, Hubert Urbański
Autor: X-NEWS "Milionerzy" TVN, Hubert Urbański

W "Milionerach" trzeba mieć ogromną wiedzę i dużo szczęścia! Jak do tej pory tylko nielicznym udało się dotrzeć do pytania za milion złotych. Mimo że do wykorzystania są aż trzy koła ratunkowe, niekiedy rozgrywka kończy się zaraz po tym, jak śmiałek zasiądzie na fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego. Jak poszło w dzisiejszym odcinku? Sprawdź poprawną odpowiedź.

We wczorajszym odcinku teleturnieju "Milionerzy" uczestnikowi nie poszło zbyt dobrze. Musiał pożegnać się z myślą o wielkiej wygranej zaraz po tym, jak zasiadł na fotelu! Na co dzisiaj trafił uczestnik? Sprawdź poprawną odpowiedź na jedno z pytań. Ponoć za kolejnym uczestnikiem wołano kiedyś na ulicy "oo, to ten pan, który gra w teleturniejach". Był nim Marek Krukowski (57 l.), legendarny zwycięzcz takich teleturniejów jak: "Wielka gra", "Miliard w rozumie", "Va Banque" czy "Jeden z dziesięciu". W 2002 roku powstał nawet o nim film dokumentalny pt. "Zawodowiec". Jak poradził sobie w "Milionerach"?

SPRAWDŹ TEŻ: Zła passa w "Milionerach"! Śmiałkowi zabrakło odwagi, a kolejna uczestniczka szybko zakończyła przygodę!

Kukułka plamista ma torebkę:

A. a w niej moc drobnych nasion

B. na cudze jaja

C. stawową prawą i lewą

D. konduktorkę

Tak brzmiało pytanie za 20 tys. złotych! Uczestnik postawił na odpowiedź C, która była błędna. Poprawny był wariant A - wiedzieliście?

ZOBACZ TO: Żona sławnego piłkarza wystąpi na scenie "The Voice Kids 4". Nikt nie pamięta, że zaczynała jako mała dziewczynka

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Krzysztof Krawczyk nie żyje
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze