The Voice Kids 4. Finał: Sara Egwu-James zwyciężczynią czwartej edycji muzycznego show! [RELACJA]

2021-04-17 21:31 Dominika Kowalewska
The Voice Kids 4
Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP Zwycięzczyni The Voice Kids 4 - Sara Egwu-James

Emocje sięgają zenitu! Nadszedł czas wielkiego finału w "The Voice Kids 4". Troje finalistów pokonało po drodze tysiące młodych talentów, by móc stanąć na tej scenie. Wspierani przez trenerów szkolili swój warsztat. Wszystko po to, by w finale "The Voice Kids 4" pokazać na co ich stać! Zapraszamy na relację z finału!

Walka o zwycięstwo w "The Voice Kids 4" dobiegła końca! Już dzisiaj dowiemy się, kto zostanie najlepszym dziecięcym głosem w Polsce. Zanim jednak poznamy werdykt, przed nami ostatnie występu finalistów. Sprawdź, kto walczy w ścisłym finale! Zapraszamy na relację na żywo z finału "The Voice Kids 4". Startujemy punktualnie o 20:00!

O tym, kto wygra program, zadecydują wyłącznie widzowie. Linie SMS-owe są otwarte przez cały tydzień, aż do soboty. Widzowie mogą wysyłać SMS-y na swoich faworytów: 

  • Tatiana Kopala - SMS o treści 1 pod numer 7350
  • Olek Klembalski - SMS o treści 2 pod numer 7350
  • Sara Egwu-James - SMS o treści 3 pod numer 7350

SPRAWDŹ TO: The Voice Kids 4: Ostatnia walka o ścisły finał. Bez widowni i odcinka na żywo. Znamy OSTATECZNYCH finalistów

20:00

Rozpoczynamy wielki finał czwartej edycji "The Voice Kids"! Odcinek otworzył wspólny występ finalistów oraz trenerów: Tatiany Kopali z Cleo, Sary Egwu-James z Tomsonem i Baronem oraz Olka Klembalskiemu wraz Dawidem Kwiatkowskim. Artyści, bo tak odważnie można nazwać nawet najmłodszych, wykonali utwór Małgorzaty Ostrowskiej - "Podróż w krainie baśni".

20:04

Finałowy odcinek poprowadzą Ida Nowakowska oraz Tomasz Kammel, który zażartował z ogromnej zmiany koleżanki. - Tydzień temu było płasko, a dzisiaj jakoś wypukło! - stwierdził. Odnosiło się to oczywiście do czasu, jaki minął od nagrania poprzednich odcinków, a w czasie którego ciąża Nowakowskiej stała się zaawansowana. - A ja obiecuję nie urodzić podczas nagrania - stwierdziła z dystansem prowadząca.

20:07

Jedną z gwiazd dzisiejszego wieczoru okazała się Sylwia Grzeszczak, która wykonała swój nowy singiel "Prawdy o nas".

20:13

Pierwsza na scenie wystąpiła Tatiana, wykonując utwór "Piece od my heart" Janis Joplin. - Tatiana, to się oczywiście nie łączy, ten twój wzrost i ten głos, ale to nieważne - stwierdził Kwiatkowski. - Ty masz po prostu to w sobie - podsumowali występ chłopaki z Afomental.

20:22

Kolejny na scenie pojawił się Olek. Zaśpiewał kultowy utwór "Hallelujah" Aleksandry Burke. - Widzę w tobie przepiękną ewolucje. Ty się stajesz facetem - powiedział Baron. - Po tym występie zrozumiałem, ile jeszcze przed tobą - stwierdził Kwiatkowski, trener Olka.

SPRAWDŹ TO: The Voice Kids 4: Kwiatkowski zmienił zasady programu! Jego drużyna była w szoku. Znamy kolejnych finalistów!

20:31

"The greatest love of all" Whitney Houston to utwór, który jako pierwszy wykonała Sara. Przypomnijmy, że właśnie do Houston dostała porównana młoda wokalistka, gdy pojawiła się na scenie "The Voice" po raz pierwszy. - Wielki talent, który zasługuje, żeby tu być - podsumował Kwiatkowski. - Od samego początku mówiłam ci, że twoje brzmienie jest jak Whitney - stwierdziła Cleo. - Ja miałam ciarki jak śpiewałaś. Miejscami brzmisz jak ona!

20:40

Na scenie pojawił się Mateusz Golicki, który jest wschodzącym idolem nastolatków. Tymczasem czas ogłosić zwycięzcę Plebiscytu PZU! Wygrał Krystian Gontarz.

20:48

Przyszedł czas na drugą rundę! Tym razem - po polsku. Jako pierwsza zaprezentowała się Tatiana w piosence "Mister of America" Lombardu.

20:54

Ponownie na scenę wszedł Olek. Zaprezentował utwór Dawida Podsiadły "Nieznajomy". - Bardzo ci gratuluję, to był piękny występ - podsumowała Cleo.

21:00

Ostatnie solowe wystąpienie należało do Sary, która zaśpiewała utwór "Czas nas uczy pogody" Grażyny Łobaszewskiej. - Sięgnęłaś po klasykę polskiej muzyki, więc w imieniu wszystkim melomanów - dziękuję ci - powiedział Baron.

21:10

Kolejną gwiazdą finału był Rafał Brzozowski, który wykonał swój eurowizyjny utwór "The Ride".

21:14

Już za chwilę poznamy zwycięzce "The Voice Kids 4"! - Za sprawą waszych głosów! - zaczął Tomasz Kammel. Zwycięzcą czwartej edycji "The Voice Kids 4" została Sara Egwu-James!!!

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze