Roksana Węgiel ponownie weźmie udział w "The Voice Kids"? Ten występ was zaskoczy! [WIDEO]

2021-03-04 18:20 dkow
The Voice Kids
Autor: fot. Natasza Młudzik / TVP Roksana Węgiel ponownie weźmie udział w "The Voice Kids"?

Roksana Węgiel to młoda wokalistka, która wygrała pierwszą edycję muzycznego show dla najmłodszych stacji TVP - "The Voice Kids". Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu. Roksana Węgiel reprezentowała Polskę na 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, podczas którego zawładnęła sceną! Jej piosenka okazała się przepisem na wygraną. Czy zobaczymy ją ponownie w "The Voice Kids"?

To wyjątkowy tydzień dla fanów "The Voice Kids"! Na antenie program pojawi się aż w dwa dni - w piątek oraz w sobotę. To oznacza podwójną dawkę dziecięcych talentów! Jeden z nich zaskoczył trenerów. Nie spodziewali się, że zobaczą ją na scenie!

Zobacz też: The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski zdecydował się to zrobić! Zachęcił go młody talent

Fani programu „The Voice Kids” zobaczą kolejne Przesłuchania w Ciemno już w najbliższy piątek o godzinie 20:30 w TVP2. Jedną z uczestniczek czwartej edycji talent show dla najmłodszych będzie Wiktoria Kasprzyk, która na scenie zaśpiewa utwór „Hold My Hand” z repertuaru Jess Glynne. Już po kilku wyśpiewanych taktach wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele i ze zdumienia przecierali oczy...  - Ona wygląda jak Roksana! - krzyczał rozemocjonowany Dawid Kwiatkowski podczas występu 12-latki. Trenerzy zauważyli, że Wiktoria Kasprzyk przypomina Roksanę Węgiel nie tylko z wyglądu.  - Mam déjà vu. Masz głos tak samo potężny - przyznał Tomson. - Ruszasz się i śpiewasz jak ona - dodał Baron.  Do czyjej drużyny postanowi pójść Wiktoria? Dowiemy się już w najbliższy piątek o godzinie 20:30 w TVP2. Przypomnijmy, że kolejne muzyczne zmagania uzdolnionych muzycznie dzieci będziemy mogli obejrzeć już w najbliższą sobotę o 20:00 w telewizyjnej Dwójce.

Źródło: materiały prasowe TVP

Nowa ramówka TVP. Co przyniesie wiosna w Telewizji Polskiej?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze