"The Voice of Poland": Wielkie ŁZY uczestnika. Margaret prosi o chusteczki [RELACJA]

2019-11-16 21:54 wp
The Voice of Poland
Autor: fot. Waldemar Kompała / TVP

Przed nami drugi odcinek "The Voice of Poland" na żywo. O dalszy udział w programie zawalczy dwanaście mocnych głosów. Z każdej drużyny odpadnie jedna osoba. Komu uda się zachwycić jurorów? Śledźcie naszą relację już od 20:05!

Drugi odcinek na żywo będzie pełen niespodzianek. Na scenie "The Voice" pojawią się wielkie gwiazdy! Obok nich, swój talent wokalny zaprezentują uczestnicy show. Tak prezentuje się skład każdej z drużyn:

  • Drużyna Tomsona i Barona:

Alicja Szemplińska, Bartosz Deryło, Patryk Żywczyk

  • Drużyna Kamila Bednarka:

Julia Olędzka, Damian Kulej, Kasjan Cieśla

  • Drużyna Michała Szpaka:

Jakub Dąbrowski, Daria Reczek, Piotr Szewczyk

  • Drużyna Margaret:

Stanisław Ślęzak, Tadeusz Seibert, Sonia Michalczuk

Relacja z muzycznego show od 20:05 na se.pl!

Na scenie pojawili się prowadzący i trenerzy. Margaret postanowiła doradzić swojej drużynie w ostatniej prostej przed występem: - Dzisiaj luźne gacie! Scenę otwiera występ Natalii Nykiel, która śpiewa "Error". Wokalistka ma ciekawą stylizację. Wystąpiła w kapeluszu i krótkiej bomberce o kraciastym wzorze.

DRUŻYNA MARGARET

Na początek drużyna Margaret. Na scenie pojawił się Stanisław Ślęzak w utworze "Miliony monet". - Kiedyś trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu i zrobić coś nowego - wyznał Tomson. - No taki był pomysł żebyś zaczął się mierzyć z nowym repertuarem (...) jeszcze w tobie jest dużo do odkrycia - oceniła go Margaret. Teraz Sonia Michalczuk zaprezentuje utwór Kayah "Testosteron". - Oskarżam cię o zajebistą interpretację! - wyśpiewał wyginając się Michał Szpak! - Tak bardzo kocham to, że masz tą swoją kobiecość. Trzeba przyznać, że była to zaskakująca reakcja jurora. Jako następny wystąpi Tadeusz Seibert. Czy też zachwyci piosenkarza? Zaprezentował utwór Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać tam gdzie byłem". - Bardzo dobrze, że jesteś w tym programie (...) Już wiadomo, że będziesz nam śpiewał z głośników (...) to już jest myślenie drugim levelem - wyznał Tomson. Muzyk zasugerował, że płyta Tadeusza będzie na pewno świetna. Wróżył mu ogromną karierę.

Natalia Nykiel w The Voice
Autor: Instagram "The Voice of Poland" Natalia Nykiel w "The Voice"

Pierwsze eliminacje. W programie zostają: Tadeusz Seibert i Stanisław Ślęzak. Margaret długo nie mogła się zdecydować i o pomoc prosiła publiczność. Strona widowni, która głośniej krzyknie, miała zdecydować o tym, kto przechodzi dalej. Na szczęście Tomasz Kammel przypomniał Margaret, że to ona powinna podjąć decyzję.

Na scenie występuje Indila.

DRUŻYNA KAMILA BEDNARKA

Julia Olędzka w utworze "Stand up for love". - No, zrobiłaś niezłe wrażenie! (...) Zastanawiam się czy jakbyś pół tonu niżej nie zaśpiewała tej piosenki to... byłoby lepiej. (...) Wyglądasz pięknie! - ocenił Baron. Z kolei Bednarek był w szoku... pozytywnym. Kasjan Cieśla zaprezentuje utwór "Nie mam dla ciebie miłości ". Na próby przyszedł sam autor - Skubas. - Nosisz w sobie jakąś tajemnicę, która... jedyne co mnie u ciebie denerwuje najbardziej, to to, że nie wierzysz we własny talent. (...) Czuję jakbyś cały czas miał zahamowane emocje - szczerze ocenił Szpak. Damian Kulej zaśpiewa "Ktoś między nami".

W programie zostają: Kasjan Cieśla i Damian Kulej.

DRUŻYNA TOMSONA I BARONA

Bartosz Deryło śpiewa "Nad przepaścią" z repertuaru Braci. - To co sobą reprezentujesz to jest czysta prawda. (...) To jest naturalne, to jest twoje - ocenił występ Tomson. Alicja Szemplińska poddana jest wielkiej presji: - Zawsze jest z tyłu głowy jeśli ci się nie uda? (..) Ta presja.. trzeba robić swoje i dać z siebie wszystko - powiedziała uczestniczka. Młoda zawodniczka jest bardzo utalentowana i od początku udziału w show stawiane są jej duże wymagania. Jak pójdzie jej tym razem? Zaprezentuje "Uncoditionally". - To jest wszystko dobrze zaśpiewane, poprawnie... wiesz jakby, nie mam się o co przyczepić, ale.. czegoś mi tam brakuje - wzburzył publiczność Bednarek. - Bądź sobie siedemnastolatką teraz, śpiewaj te swoje numery - oceniła Margaret.

Patryk Żywczyk śpiewa utwór "Na szczycie" Grubsona. - Wybór takiej piosenki świadczy o ogromnej twojej odwadze i to znaczy dla mnie, że przechodzisz dalej - oceniła Margaret - rezygnujesz, ze wszystkich swoich popisów wokalnych na rzecz prawny. - Potrafisz się odnaleźć w każdym gatunku i w każdym gatunku potrafisz odnaleźć siebie! - pochwalił chłopaka Szpak. - Dzisiaj po prostu spaliłeś scenę! - zachwycał się Tomson i Baron występem Patryka.

W programie zostają: Alicja Szemplińska i Bartosz Deryło. Z kolei Patryk Żywczyk dostał propozycję współpracy z Tomsonem i Baronem. Muzycy zaprosili chłopaka do swojego studia.

Wyświetl ten post na Instagramie.
RED ALERT ;) #thevoiceofpoland 10 Post udostępniony przez Tomasz Lach (@tomsoniziofficial)

DRUŻYNA SZPAKA

Piotr Szewczyk śpiewa "Stay". - Mam takie spostrzeżenie po tym występie... Jest taki program, gdzie osoba znana tańczy z tancerzem (...) i tam jest orkiestra, w której śpiewają wspaniali wokaliści i trochę się poczułam jak w tym programie - oceniła Margaret przywołując słynny program konkurencyjnej telewizji. Wokalistka skrytykowała występ, bardziej podobali jej się tancerze niż wokal Piotra. Jakub Dąbrowski zaśpiewa utwór Justyny Steczkowskiej "Wracam do domu".  Po występie Kuba nie mógł pohamować łez. Również Margaret nie mogła wydusić z siebie słowa: - Yyy, ee... daj Tomson chusteczki. Ty przed występem powiedziałeś, że wracasz do domu, to jest pożegnanie, ale... jest nadzieja, idziemy dalej! Daria Reczek śpiewa "Gravity". Trenerzy byli zachwyceni.

W programie zostają: Kuba Dąbrowski i Daria Reczek.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze