The Voice of Poland: Za nami finał 11. edycji programu. Sprawdź, kim jest Krystian Ochman

2020-12-05 23:49 dkow
Krystian Ochman The Voice of Poland
Autor: Fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Wspaniałe występy, potężne głosy i... pusta widownia. Finał 11. edycji muzycznego show TVP2 "The Voice of Poland" odbył się na żywo. Mimo pandemii, podopieczni wystąpili u boku swoich trenerów, a scena zapłonęła po raz ostatni w tym sezonie. Sprawdź, kim jest zwycięzca "The Voice of Poland" - Krystian Ochman!

Za nami wielki finał 11. edycji "The Voice of Poland"! Wspaniali artyści wykonali swoje ostatnie utwory, a scena zapłonęła niewiarygodnie mocno. Sprawdź, co wydarzyło się w wielkim finale! Decyzją telewidzów zwyciężył Krystian Ochman! Kim jest najlepszy polski głos tego sezonu?

Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka

Urodził się i wychował w Stanach Zjednoczonych, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do USA na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana była rola księcia w licealnym przedstawieniu. Dziadek po wysłuchaniu występu wnuka zachęcił go do studiów w Akademii Muzycznej w Katowicach. Mocno wierzy w to, że sukces osiąga się przede wszystkim ciężką pracą. Jednak najciekawszym elementem jego życiorysu jest... dziadek!

Wiesław Ochman - kim jest?

Dziadkiem Krystiana jest słynny polski tenor Wiesław Ochman. Jak czytamy na stronie culture.pl, czas jego aktywności na scenie przypada na lata 60. XX wieku. Występował między innymi na deskach Teatru Wielkiego w Warszawie. Znany jest z takich kreacja jak: Jontek w Halce Moniuszki, tytułowy bohater w Fauście Charlesa Gounoda i Cavaradossi w Tosce. Dziadek jest dla Krystiana wzorem do naśladowania i idolem.

To najlepszy duet Bitew w historii The Voice of Poland? Trenerzy zaniemówili!
Najnowsze