The Voice Senior 2: Wszystko stało się jasne! Trenerzy wybrali ostatnich uczestników. Poznaj finałowy skład

2021-01-23 22:04 dkow
The Voice Senior
Autor: Screenshot Facebook The Voice Senior TVP

Za nami ostatnie "Przesłuchanie w ciemno" drugiej edycji "The Voice Senior". Kto znalazł się w czterech drużynach? Na pewno każdy z seniorów zasłużył na to, by przeżyć muzyczną przygodę! Sprawdź, co wydarzyło się w kolejnym odcinku.

To była ostatnia szansa na przejście do finałowych odcinków "The Voice Senior 2"! Seniorzy dawali z siebie wszystko, by zachwycić trenerów, w składzie: Izabela Trojanowska (65 l.), Alicja Majewska (72 l.), Witold Paszt (67 l.) oraz Andrzej Piaseczny (50 l.). A nagroda była ogromna - gra toczyła się o ostatnie miejsca w drużynach!

Sprawdź, co działo się w poprzednim odcinku: The Voice Senior: Niewybredne żarty Andrzeja Piasecznego! "Byłem trzeźwy?"

Pierwszą uczestniczką była Jolanta Zając-Stachurska, która tworzy własne piosenki. Wyznała, że przez wiele lat muzyczne skrzydła podcinały jej wielkie nazwiska - nie padły jednak żadne konkrety. Na dźwięk jej wokalu odwrócili się wszyscy trenerzy. Ponadto, była nauczycielka gry na skrzypcach od ponad 20 lat zgłębia tajniki astrologii, a przede wszystkim numerologii! By wejrzeć w głąb duszy ludzkiej, wystarczą podstawowe dane: imię, nazwisko i data urodzenia. Czego dowiedziała się o sobie Izabela Trojanowska?

Ty jesteś na moje oko bardzo kontrowersyjna. 22. rodzą się rewolucjoniści, kontrowersyjne postacie, stąd masz taki styl. Pracoholicy, bezustannie stawiasz sobie poprzeczkę tak wysoko, że nie umiesz wypoczywać. Nieprawdopodobny charakter. Nie zrażają cię porażki, masz to w nosie. Po prostu robisz swoje. Już cię polubiłam, naprawdę - zakończyła numerologiczną ocenę pani Jolanta Zając-Stachurska.

Teresa Mikuta to kobieta, która nie boi się wyzwań! Uwielbia adrenalinę i jazdę na kładach. Na scenie wykonała piosenkę Violetty Villas "Do ciebie mamo". Swoją interpretacją wzruszyła Witolda! Kolejnym bohaterem był Jerzy Zwierzyński, którego historia rodzinna wzrusza do łez - sprawdź, jak odnalazł siostrę po 50 latach.

Kolejną uczestniczką była Teresa Kutera, której śmierć ojce zmieniła całe życie. Wraz z rodzeństwem została odebrana mamie i oddana do domu dziecka. Kobieta przyjeżdżała do swoich dzieci z akordeonem, przez co Teresa pokochała muzykę. Mimo talentu, uczestniczka porzuciła pasję na rzecz założenia rodziny. Po latach postanowiła stanąć na profesjonalnej scenie i pokazać, na co ją stać. Teresa poproszona przez jurorów zaprezentowała drugą piosenkę, do której sama sobie zaakompaniowała - grając na akordeonie. Trenerzy byli zachwyceni!

Zobacz też: Oszałamiające zaręczyny w "The Voice Senior". Piasek oddał zakochanym swoją obrączkę! Widownia oszalała [NAGRANIE]

 

Ostatnia uczestniczka przeżywa ogromną tragedię. To Ukrainka, która od wielu lat żyje w Polsce. Jednak jej mama wciąż mieszka w Doniecku, gdzie nieustannie trwa wojna. - Ja wiem, że nigdy nie zobaczę już mamy... - wyznała wzruszona Raisa. Kobiety mają ze sobą kontakt telefoniczny, ale uczestniczce bardzo brakuje mamy. Uczestniczka wykonała najpierw hit Maryli Rodowicz "Niech żyje bal". Trenerzy poprosili, by zaśpiewała coś jeszcze - okazało się, że była to przepiękna ukraińska dumka. Jej wykonanie wywołało łzy w oczach Witola Paszta. Na tym kończymy etap "Przesłuchań w ciemno". Czas na odcinki finałowe!

Składy drużyn - The Voice Senior 2

  • Izabela Trojanowska: Waldemar Bara, Andrzej Nosowski, Tomasz Szymański, Wiesław Herliczko, Andrzej Szpak, Teresa Kuczera,
  • Alicja Majewska: Irena Hodowanie, Cezary Olszewski, Elżbieta Jatulewicz, Kazimierz Górecki, Jolanta Zając-Stachurska, Raisa Misztal.
  • Andrzej Piaseczny: Anna Tchórzewska, Andrzej Sobolewski, Barbara Parzeczewska, Romuald Ardanowski, Ireneusz Nosek, Andrzej Musiałek,
  • Witold Paszt: Alicja Mieszało, Jan Adamiak, Jadwiga Paduch, Ewa Olszewska, Andrzej Pawłowski, Teresa Mikuta.

Najnowsze