The Voice Senior 2. Przed nami decydujący odcinek. W sobotę wszystko stanie się jasne

2021-01-23 11:43
The Voice Senior
Autor: Screenshot Facebook The Voice Senior TVP

Walka o zwycięstwo w 2. edycji programu "The Voice Senior" nabiera tempa! W sobotę poznamy już wszystkich półfinalistów.

Izabela Trojanowska o swojej biografii i jurorowaniu w The Voice Senior #HOT

Finał muzycznego show zbliżą się już wielkimi krokami. Dla utalentowanych wokalnie seniorów, którzy marzą, by spróbować sił w programie i przejść do kolejnego etapu rywalizacji, to już ostatnia szansa, by przekonać do siebie jurorów. Przed Alicją Majewską, Andrzejem Piasecznym, Witoldem Pasztem oraz Izabelą Trojanowską zaprezentują się już ostatni uczestnicy w ramach tzw. przesłuchań w ciemno.

Ci, którzy zrobią na nich najlepsze wrażenie zostaną zaproszeni do drużyny jednego z trenerów. Pod ich okiem wokaliści-amatorzy przygotowywać się będą do muzycznego pojedynku. W ten sposób wyłonieni zostaną finaliści. Stawką jest nie tylko 50 000 tys zł. Zwycięzca wybierze się również w podróż marzeń. Wygrana może stać się również początkiem prawdziwej muzycznej kariery, jaką rozpoczęły laureatki poprzedniej edycji - siostry Szydłowskie. Komu już niedługo Marta Manowska i Rafał Brzozowski wręczą główną nagrodę?

Emisja w TV:

The Voice Senior

sobota 20.00 TVP 2

Najnowsze