To już koniec "Rancza"! Aktorzy serialu zostali bez pracy

2020-05-30 5:52 dav
Ranczo powraca
Autor: Akpa "Ranczo" powraca

To już pewne – „Ranczo” nie powstanie. Po śmierci Pawła Królikowskiego (†58 l.), który wcielał się w postać Kusego, produkcja zdecydowała, że nie będzie kontynuowała przygód mieszkańców Wilkowyj. Ilona Ostrowska (46 l.), filmowa żona Kusego, oraz jej koledzy nie mogą liczyć na pracę.

Od kilku miesięcy wszyscy żyliśmy informacją, że latem ekipa "Rancza" wejdzie na plan, by nakręcić film "Ranczo. Zemsta Wiedźm". Wszystko było gotowe - łącznie ze scenariuszem w którym ujęto postać Kusego. Niestety grający go Królikowski zmarł w lutym. - Zawieszam projekt - powiedział nam wtedy reżyser Wojciech Adamczyk (61 l.).
Okazuje się, że pomysł na nakręcenie filmu całkiem upadł, o czym poinformowała Marta Chodorowska (39 l.), czyli Klaudia. „Ten czas już nie wróci. «Ranczo» nie wróci, a my rozbiegliśmy się po innych produkcjach. I choć patrzę na to zdjęcie i ciepło robi mi się w sercu, to cieszę się na nowe wyzwania i czekam na nowe role. Z Klaudią już się pożegnałam. Szaleje w Wilkowyjach jako Wójtowa zapewne. Nie wracam już do niej” – napisała aktorka.

Na co zmarł Paweł Królikowski? Przyczyna śmierci aktora

#HOT 28 V (goście: Wróblewska, Niedźwiedź)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze