"To tylko kilka dni" nowy program TTV w ogniu krytyki: "Kolejna granica przekroczona"

2021-05-09 9:37 bilbo
To tylko kilka dni nowy program TTV w ogniu krytyki: Kolejna granica przekroczona
Autor: Instagram "To tylko kilka dni" nowy program TTV w ogniu krytyki: "Kolejna granica przekroczona"

To z pewnością będzie wyjątkowy program. Gwiazdami nowego show stacji TTV będą osoby niepełnosprawne, którymi opiekować się będą osoby z pierwszych stron gazet. Ta produkcja może na zawsze zmienić postrzeganie osób szczególnej troski, a dla znanych i lubianych to będzie prawdziwy egzamin z życia. Nie wszystkim jednak ten pomysł przypadł do gustu. Karolina Korwin Piotrowska ostro skrytykowała nowe show.

Dla niektórych taki pomysł na show może wydać się trochę kontrowersyjny, ale widzowie pokazali, że są gotowi na taki format. Ostani program TTV "Down the road", którego bohaterami były osoby z zespołem Downa. Pokochała ich cała Polska, a prowadzący Przemek Kossakowski został nagrodzony Telekamerą. Tym razem stacja TTV postanowiła na nowy pomysł.

ZOBACZ: Kuba Wojewódzki pokazał swoją siostrzenicę! Jest modelką i szuka pracy

Kto wystąpi w nowym show i kiedy będzie można go zobaczyć?

Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć znanych i lubianych w nowej roli. W show TTV "To tylko kilka dni" gwiazdy będą się opiekować osobami niepełnosprawnymi. Wyzwanie podjęli miedzy innymi Misiek Koterski, Sławomir Zapała, Barbara Kurdej-Szatan, Dagmara z "Królowych Życia", czy Qczaj. Celebryci przejmą obowiązki osób, które na co dzień opiekują się swoimi niepełnosprawnymi podopiecznymi. A oni sami będą mogli kilka dni odpocząć, czy wyjechać na zasłużony urlop. Gwiazdy będą musiały robić wszystko wokół niezywkłych bohaterów nowego show, ale również mają za zadanie zapenić im wyjątkowe niespodzianki.

- Świat, w którym żyjemy, potrzebuje pozytywnych bodźców i o tym właśnie jest ten program. Osoby z niepełnosprawnością często na co dzień pozostają w ukryciu w domach, gdzie wspólnie ze swoimi opiekunami spędzają większość życia. My z pomocą znanych osób na chwilę ten porządek burzymy, dajemy chwilę wytchnienia, czasem po prostu zwyczajnej radości - powiedziała dla portalu Wirtualnemedia.pl Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Nowy program będzie można zobaczyć już 16 maja o godzinie 22.00 oczywiście na antenie TTV. Show będzie dostepne również na Player.pl.

W ogniu krytyki

"Trochę mnie to przeraża.Tam jeszcze celebow nie było.Niepełnosprawni...Zobaczcie wszystkie slajdy. Otworzyłam skrzynkę i wysypały się wiadomości...Trochę mnie telewizja mainstreamu przeraża. Nawet bardzo. Kolejna granica przekroczona? Trochę się boję. 21 lat opiekowałam się osoba chora, z tego 6 niepełnosprawna. I nigdy, przenigdy, nie zgodziłabym się, by robiono z tego show." - napisała dosadnie dziennikarka na swoim profilu na Instagramie. 

Jarosław Kret przewiduje pogodny tydzień w Radiu SuperNova
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze