Tomasz Ciachorowski wreszcie pokazał się z kobietą. To gwiazda M jak Miłość! "Wariatka" [Zdjęcia]

2021-06-16 15:53
Tomasz Ciachorowski
Autor: Marek Kudelski Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski zalicza się najprzystojniejszych i najlepiej zbudowanych polskich aktorów. Gwiazdor "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" często prezentuje swoje wyrzeźbione muskuły w mediach społecznościowych. Rzadko natomiast oglądamy na Instagramie fotki Tomasza Ciachorowskiego z kobietami. Generalnie nie wiemy też za wiele o związkach aktora. Teraz jednak Tomasz Ciachorowski wreszcie pokazał się z kobietą! Panie liczące na to, że zdobędą serce gwiazdora "M jak miłość", uspokajamy - to nie jest dziewczyna aktora, tylko partnerka z pracy (z serialu "Na dobre i na złe") Joanna Jarmołowicz, która prywatnie jest związana z synem Pawła Królikowskiego. Widać jednak, że Ciachorowski i młoda aktorka bardzo się lubią. Warto zaznaczyć, że Joanna Jarmołowicz - podobnie jak jej kolega - także grała w "M jak miłość"

Tomasz Ciachorowski to jedna z najbardziej tajemniczych postaci polskiego show-biznesu. Gwiazdor "M jak miłość" nie jest zbyt wylewny i o swoim życiu prywatnym nie gada na prawo i lewo. Kiedyś nawet pojawiły się plotki o tym, że ten przystojny aktor jest gejem. Sam przyznał się do tego, że całował się z aktorem Michałem Lewandowskim. Z homoseksualizmem nie miało to jednak nic wspólnego. - Przecież to był tylko zwykły żart! Na parapetówce u Michała trochę wypiliśmy i uściskaliśmy się po pijaku. Jak kumple. To był taki przyjacielski "misiaczek" - zdradził Tomasz Ciachorowski w rozmowie z magazynem "Takie jest życie". - Z pewnością nie był to żaden namiętny pocałunek - zapewnił aktor. Później media łączyły gwiazdora "M jak miłość" z różnymi kobietami, ale do tej pory nie stanął on na ślubnym kobiercu. I mimo, że z Joanną Jarmołowicz Tomasz Ciachorowski wygląda uroczo, to z tej mąki chleba nie będzie, bo aktorka jest już zajęta! Warto jednak zobaczyć niesamowite zdjęcia gwiazd "M jak Miłość". Widać, że lubią ze sobą pracować. Zobacz naszą galerię.

CZYTAJ TEŻ: Wyszło na jaw, co robi i jak wygląda brat Piaska. Andrzej Piaseczny ma z nim problem! "To już nie jest śmieszne" [Zdjęcia]

Tomasz Ciachorowski w osobliwy sposób podpisał zdjęcia z Joanną Jarmołowicz, które wrzucił na Instagrama. Aktor nazwał bowiem koleżankę... "wariatką". Na pewno jednak zrobił to ze szczerej sympatii. "Nie znam drugiej takiej wariatki, Aśka, idź się leczyć na głowę" - zażartował gwiazdor "M jak miłość" i "Na dobre i na złe". 

CZYTAJ TAKŻE: Beata Kozidrak przekazała fenomenalną wiadomość! Fani zachwyceni: "Ślicznotka", "Cudownie" [Zdjęcia]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE