Kammel odzyskał ojca i wiele zawdzięcza mamie. Wyznanie prezentera wzrusza do łez

2021-07-26 17:41
Tomasz Kammel pokazał mamę! Podwójne świętowanie
Autor: Instagram Tomasz Kammel pokazał mamę! Podwójne świętowanie

Tomasz Kammel pokazał fanom na Instagramie swoją mamę Annę. Prezenter TVP jakiś czas temu opublikował również portret swojego ojca. Internauci byli zachwyceni ich podobieństwem. Kammel postanowił uczcić podwójne święto swojej mamy. Kobieta obchodzi dzisiaj swoje urodziny i imieniny! Prowadzący "Pytanie na śniadanie" pokazał, jak wyglądała jego mama w młodości. Przy okazji jej święta, Kammel odważył się na zwierzenie. Podkreślił, ile zawdzięcza kobiecie, która nauczyła go miłości.

Tomasz Kammel ma niezwykłą historię rodzinną. Jest synem Christiana Kammela (wcześniej Bronisława Christiana Kamela) i Anny Hetmanek-Kamel. Dziennikarz przez lata wychowywał się bez ojca, który przebywał w RFN, gdzie później założył nową rodzinę. Po latach Kammel postanowił odbudować więź z ojcem i niedawno świętował razem z nim Dzień Ojca oraz 75. urodziny pana Christiana. Co więcej Tomasz Kammel świetnie dogaduje się ze swoim o wiele młodszym przyrodnim bratem Fryderykiem. Kammela łączy szczególna więź z matką, która dziś ma swoje imieniny i urodziny. Przy okazji złożenia jej życzeń, prezenter TVP pokazał, jak wyglądała jego ukochana mama w młodości. Odważył się również na refleksję i szczere słowa:

Nie jestem mistrzem w opowiadaniu dowcipów, ale moja mama zawsze się z nich śmiała. Bardzo mi to dodawało pewności siebie. Dawno temu zamontowała w mojej głowie wykrywacz kiczu i tandety. Nauczyła mnie miłości do prostych form, minimalizmu i niesztampowych rozwiązań. Pokazała, że ostentacyjne metki i logotypy nie stanowią o klasie. Nauczyła kochać zwierzęta. A gdy ją rozśmieszałem, mimo że była na mnie zła, mówiła, że śmieje się…ale z nerwów.

Tak mieszka Tomasz Kammel. Żyje jak król. Nie uwierzycie, co ma w domu!

ZOBACZ: Alan z "Warsaw Shore" włożył psa do zamykanego grilla. Piekło w komentarzach! Internauci miażdżą celebrytę

Tomasz Kammel pokazał mamę. Świętuje dziś podwójnie
Autor: Instagram @tomaszkammel Tomasz Kammel pokazał mamę. Świętuje dziś podwójnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE