Tomasz Kammel w rozterce! Zapytał fanów, co ma robić. Internauci okazali się bezlitośni!

2021-02-22 22:20 dkow
Tomasz Kammel w rozterce! Pyta fanów, co ma robić. Internauci okazali się bezlitośni!
Autor: AKPA

Zmiany w Telewizji Polskiej wzbudzają ogromne emocje. Odejście Marzeny Rogalskiej sprawiło, że stacja musiała szybko zastąpić jej dotychczasową gwiazdę. Tomasz Kammel wciąż nie zabrał głosu w sprawie koleżanki, co wywołuje u fanów skrajne emocje. Gwiazda rozliczana jest z każdego słowa. Nic nie umknie uwadze poirytowanych internautów!

Tomasz Kammel powraca! Ten milczący bohater afery personalnej w TVP ostatnimi czasy wyjątkowo drażni internautów. Wszystko to przez nieprzyjemną sytuację z udziałem Marzeny Rogalskiej! Mimo że wielokrotnie ze sobą współpracowali, Kammel nie odniósł się do opuszczenia przez koleżankę ich wspólnej stacji. Co więcej, od tamtej pory chwali się nowymi znajomościami. Internauci śledzą zatem każdy krok celebryty, by nie opuścić okazji do wbicia szpilki. Tym razem chętnie podpowiedzieli Kammelowi, co powinien zrobić!

Sprawdź to: Krystyna przyłapana na kłamstwie! Fani "Sanatorium" oburzeni zachowaniem kuracjuszki. "Sztywna jak druty w staniku"

Na profilu instagramowym gwiazdor zamieścił ciekawe zdjęcie. Jego poza wskazuje na zamyślenie, a wzrok wodzi gdzieś w kierunku nieokreślonego horyzontu. Jednak nie sama fotografia wywołała nagły, wzmożony atak przeciwnych Kammelowi internautów! Kluczem do otwarcia drzwi krytyki okazał się... opis!

Co ja mam dzisiaj robić?-cardio?-siła?-rozciąganie?-kanapa?

To zadziałało jak płachta na byka! Pod postem pojawiło się pokaźne grono chętnych, którzy udzielili wielu, jednakowych rad. "Polecam zmianę pracodawcy 😉" - zaproponowała internautka. Niektórzy odnoszą się również do Marzeny Rogalskiej, z którą Kammel wydawał się zżyty! Jak widać, kurz po zmianach personalnych w Telewizji Polskiej opadać może wyjątkowo długo.

Zobacz, co jeszcze zmieniło się w TVP: Tak wielkich zmian nikt się nie spodziewał! Ciąg dalszy szokujących transferów w TVP

Tak mieszka Tomasz Kammel. Żyje jak król. Nie uwierzycie, co ma w domu!
Najnowsze